Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Sprzedaży

Bury Sp. z o.o.O firmie

  • Lublin

    Lublin, lubelskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Aktywny udział w procesie pozyskiwania nowych klientów i utrzymywanie dobrych relacji z aktualnymi klientami,

  • Realizowanie planów sprzedaży firmy,

  • Przygotowywanie prognoz sprzedaży,

  • Ścisła współpraca z Działem Zakupu w zakresie zapotrzebowania i zapewnienia dostępności towaru,

  • Prowadzenie rozmów handlowych i negocjacji,

  • Budowanie, motywowanie i rozwijanie umiejętności Działu Sprzedaży,

  • Zarządzanie, kierowanie i rozwijanie umiejętności w podległym Dziale Sprzedaży,

  • Monitorowanie rynku oraz działań konkurencji, aktywne proponowanie rozwiązań.

Nasze wymagania

  • Praktyczna wiedza i znajomość rynku w zakresie handlu owocami i warzywami (warunek konieczny),

  • min. 3 lata doświadczenia w zarządzaniu strukturami sprzedażowymi lub jako Menadżer Kategorii Owoce i Warzywa,

  • Umiejętność budowania relacji z klientami,

  • Umiejętność budowania i zarządzania zespołem sprzedaży,

  • Otwartość na zmiany, wysoka kultura osobista i nastawienie na cel,

  • Silne nastawienie na realizację powierzanych zadań,

  • Wysokie umiejętności analitycznego i strategicznego myślenia,

  • Wykształcenie wyższe,

  • Czynne prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • Umowę o pracę w stabilnej organizacji będącej liderem w swojej branży,

  • Stanowisko z dużym zakresem odpowiedzialności i decyzyjności,

  • Atrakcyjny system wynagrodzenia. Niezbędne narzędzia pracy: samochód służbowy, telefon, laptop,

  • Przestrzeń do tworzenia i realizowania własnych inicjatyw i rozwiązań.

Bury Sp. z o.o.

Bury Sp. z o.o. jest jednym z czołowych dystrybutorów owoców i warzyw. Firma Bury zdobyła miano jednego z największych i najprężniej rozwijających się importerów i dystrybutorów w branży w Polsce. Dziś postrzegana jest jako Expert od jakości owoców i warzyw. Spółka specjalizuje się w dostarczaniu świeżych owoców i warzyw m.in. do centrów dystrybucyjnych największych sieci handlowych w Polsce.

Przewiń do profilu firmy