Ta oferta pracy jest nieaktualna od 289 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik Sprzedaży

  • Lublin, lubelskie
  • Kierownik
  • 2018-02-01

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jeden z największych dystrybutorów FMCG na rynek Wielkiej Brytanii, Irlandii, Holandii i Belgii, w związku z dynamicznym rozwojem, poszukuje kandydatów na stanowisko :

    Miejsce pracy: Lublin

    Opis stanowiska:

    • zarządzanie grupą Przedstawicieli Handlowych,
    • rozwój sieci sprzedaży,
    • rozwijanie i utrzymywanie kontaktu z Klientami,
    • dbanie o dobre relacje z klientami oraz wspieranie ich działań,
    • realizowanie celów handlowych i strategii sprzedażowej,
    • przedstawianie oferty produktowej,
    • doradztwo w zakresie produktów,
    • negocjacja warunków i zasad współpracy z nowymi klientami,
    • kształtowanie i promowanie pozytywnego wizerunku firmy,
    • analiza danych rynkowych dotyczących branży, konkurencji, potencjalnych klientów,
    • współpraca z Działem Handlowym i raportowanie do Zarządu.

    Od kandydatów oczekujemy:

    • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego - warunek konieczny,
    • bardzo dobrze rozwiniętych umiejętności handlowych i nastawienia na rezultat,
    • minimum 2 letniego doświadczenia w handlu (preferowane Osoby z doświadczeniem w branży FMCG),
    • wykształcenia minimum średniego,
    • umiejętności budowania doskonałych relacji interpersonalnych,
    • umiejętności planowania i organizowania pracy własnej,
    • wysoko rozwiniętych umiejętności analitycznego myślenia,
    • samodzielności, odpowiedzialności i zaangażowania.
    • prawa jazdy kategorii B i gotowość do częstych wyjazdów służbowych,

    Oferujemy:

    • pracę w przyjaznym środowisku pracy, nastawionym na ambitne planowanie zadań i z nastawieniem na osobisty rozwój i awans zawodowy,
    • dużą samodzielność w działaniu z wykorzystaniem własnej inwencji,
    • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji z doświadczonym zespołem specjalistów,
    • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do zdobytego doświadczenia i uzyskiwanych wyników sprzedaży,
    • niezbędne narzędzia pracy celem optymalizacji warunków pracy i realizacji ambitnych celów.
    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji CV klikając w przycisk aplikowania.
    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez Spiżarnia sp. z o.o. Spółka Komandytowa z siedzibą w Lublinie."

    Więcej informacji o nas na stronie: www.spizarnia.co.uk