Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Sprzedaży

NBTA Sp. z o.o.O firmie

  • lubuskie

  • Ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • Kierownik

Firma produkcyjna z branży motoryzacyjnej poszukuje Kierownika Sprzedaży działającego przede wszystkim na rynkach europejskich.

Obowiązki:

  • Rozwój rynku eksportowego i krajowego oraz realizacja planów sprzedaży;
  • Identyfikacja nowych obszarów sprzedażowych, szczególnie poza Polską;
  • Zarządzanie Działem Sprzedaży;
  • Planowanie i zarządzanie budżetem marketingowym
  • Budowanie oraz utrzymywanie prawidłowych i efektywnych relacji z obecnymi partnerami biznesowymi;
  • Uczestnictwo w targach i eventach motoryzacyjnych

Wymagania:

  • Biegły jęz. angielski w mowie i piśmie
  • Wykształcenie średnie techniczne
  • Doświadczenie w dziale handlowym w branży automotive
  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne

Oferujemy:

  • Narzędzia niezbędne do wykonywania obowiązków na stanowisku, w tym samochód
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Atrakcyjny system premiowy;
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie;
  • Możliwość rozwoju zawodowego.

Zastrzegamy sobie prawo do rozmowy jedynie z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne