Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Sprzedaży

Telzas Spółka z o.o.O firmie

  • małopolskie

    małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzenie zespołem handlowców.

  • Nawiązywanie i budowanie długotrwałych relacji biznesowych z klientami.

  • Współtworzenie i realizacja strategii sprzedaży w oparciu o cele krótko i długoterminowe.

  • Podejmowanie działań i tworzenie rozwiązań prowadzących do osiągania celów biznesowych.

  • Analiza rynku i aktywny udział w procesach zwiększających konkurencyjność firmy.

  • Bieżąca współpraca z Zarządem Spółki.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na stanowisku kierowniczym związanym ze sprzedażą lub rozwojem biznesu w sektorze technicznym.

  • Wykształcenie wyższe .

  • Prawo jazdy kat. B i gotowość do wyjazdów służbowych.

  • Umiejętność swobodnej komunikacji w języku angielskim.

  • Wysoko rozwinięta świadomość biznesowa i myślenie strategiczne.

  • Doskonała organizacja pracy, samodzielność i dynamizm w działaniu.

  • Doświadczenie w budowaniu zespołów i zarządzaniu ludźmi.

  • Zorientowanie na rezultat.

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie.

  • Możliwość pracy w modelu hybrydowym łączącym pracę zdalną z pracą w siedzibie firmy.

  • Budżet szkoleniowy do wykorzystania na szkolenia czy konferencje.

  • Osobiste narzędzia ICT (notebook, smartphone, oprogramowanie biurowe ).

  • Do dyspozycji samochód służbowy.

  • Dofinansowana karta Multisport.

  • Coroczne dofinansowanie do wypoczynku.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

Telzas Spółka z o.o.

TELZAS Sp. z o.o. firma technologiczna, wiodący w Polsce producent i dostawca rozwiązań z zakresu zasilania rezerwowego, systemów zdalnego monitoringu i nadzoru, wykorzystywanych w telekomunikacji, energetyce, kolei i przemyśle,

prowadzi rekrutację na stanowisko:

Miejsce pracy:

Praca w siedzibie firmy w Szczecinku albo w modelu hybrydowym łączącym pracę zdalną z pracą stacjonarną.

Przewiń do profilu firmy

Zespół sprzedaży tworzą specjaliści, których głównym zadaniem jest rozpoznanie potrzeb klienta i doradztwo w zakresie oferty produktowej.

Nasza firma daje możliwość poruszania się po rynkach wysokich technologii, doskonalenia swoich umiejętności poprzez realizowanie projektów sprzedażowych.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Forma kontaktu:

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV.

Dane kontaktowe:

TELZAS Spółka z o.o., 78-400 Szczecinek, ul. Bugno 3,

tel. 94 37 297 09, 94 37 297 50

www.telzas.com