Ta oferta pracy jest nieaktualna od 4 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik sprzedaży MICE

  • Warszawa, mazowieckie
  • Kierownik
  • 2019-03-15

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    HSP Management Sp. z o.o. jest firmą zarządzającą sprzedażą i marketingiem grupy obiektów hotelowych w Szczawnicy. W skład grupy wchodzą między innymi Hotel Szczawnica Park Resort & Spa ****, Hotel Batory *** oraz obiekty apartamentowe.
    Miejsce pracy: Warszawa

    OPIS STANOWISKA:

    Osoba zatrudniona na stanowisku Kierownik sprzedaży MICE będzie odpowiedzialna za aktywne pozyskiwanie nowych klientów MICE dla obiektów grupy hotelowej, utrzymywanie relacji z klientami, przygotowywania ofert, prowadzenia negocjacji z klientem oraz planowanie i organizacja konferencji, spotkań biznesowych i innych eventów odbywających się na terenie hoteli.

    PROFIL KANDYDATA:

    • doświadczenie w aktywnej sprzedaży konferencji i eventów,
    • umiejętności prezentacyjne, negocjacyjne i sprzedażowe,
    • łatwość prowadzenia rozmów telefonicznych oraz bezpośrednich spotkań handlowych,
    • dobra znajomość programów MS Office, doświadczenie w pracy na hotelowym systemie rezerwacyjnym mile widziane,
    • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
    • czynne prawo jazdy kat. B
    • znajomość innych języków będzie dodatkowym atutem.

    OFERUJEMY:

    • stabilną pracę w oparciu o wybrany model zatrudnienia (umowa o pracę, kontrakt B2B),
    • motywacyjny pakiet premiowy uzależniony od wyników,
    • preferencyjne stawki na zakwaterowanie w hotelach grupy,
    • wsparcie w rozwoju poprzez system szkoleń.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.