Ta oferta pracy jest nieaktualna od 103 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik Sprzedaży (Mieszkań)

  • Gdańsk, pomorskie pokaż mapę
  • Kierownik
  • 03.08.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Wiodący Deweloper mieszkaniowy w związku z dynamicznym rozwojem obecnie poszukuje kandydatów/kandydatek na stanowisko:

    Miejsce pracy: Gdańsk

    Obowiązki:

    • zarządzanie zespołem sprzedawców,
    • tworzenie polityki cenowej i strategii sprzedaży oraz ich realizacja,
    • stały monitoring rynku oraz opracowywanie analiz rynkowych,
    • bieżące badania odbiorców, szczegółowa analiza grupy docelowej,
    • udział i współpraca w obsłudze klientów, szczególnie kluczowych,
    • opracowywanie założeń dla nowych projektów – określenie struktury,
    • analiza koncepcji projektów pod kątem sprzedaży,
    • stała weryfikacja procesu sprzedaży oraz jego optymalizacja,
    • raportowanie w zakresie osiąganych wyników Zarządowi spółki,
    • dbałość o pozytywny wizerunek marki.

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe,
    • znajomość rynku nieruchomości,
    • min. 5 letnie doświadczenie w sprzedaży w branży deweloperskiej – warunek konieczny,
    • min. 2 letnie doświadczenie na stanowisku kierowniczym,
    • doskonałe umiejętności sprzedażowe,
    • praktyczna umiejętność kierowaniem zespołem sprzedażowym,
    • umiejętność prowadzenia efektywnych negocjacji handlowych,
    • nastawienie na realizację celów biznesowych,
    • wysoka motywacja do pracy,
    • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2,
    • prawo jazdy kat. B.

    Oferujemy:

    • pracę w młodym, ambitnym zespole,
    • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku nieruchomości,
    • niezbędne narzędzia pracy.