Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Sprzedaży na region Zachód

Emet- Impex SA

  • lubuskie

    lubuskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Zdobywanie informacji o potrzebach klientów w zakresie produktów oferowanych przez firmę.

  • Planowanie efektywnych kanałów i metod sprzedaży.

  • Pozyskiwanie nowych klientów oraz utrzymywanie dobrych relacji z aktualnymi partnerami biznesowymi.

  • Badanie rynku i monitoring działań konkurencji, raportowanie bieżącej aktywności handlowej, ścisła współpraca z zarządem firmy oraz z pozostałymi działami firmy.

  • Reprezentowanie firmy oraz odpowiedzialność za zgodność działań handlowych z obowiązującym prawem.

  • Doradztwo w zakresie oferowanych produktów i usług.

  • Przygotowywanie, nadzór nad ofertami handlowymi oraz negocjowanie warunków sprzedaży.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w przygotowywaniu oraz wdrażaniu strategii handlowej; doświadczenie w zakresie technik negocjacji i współpracy z klientem.

  • Minimum 5-letnie doświadczenie na stanowisku handlowym,

  • Prawo jazdy kategoria „B” i niekaralność;

  • Znajomość branży przemysłowej będzie dodatkowym atutem,

  • Umiejętność wyznaczania celów oraz kontrola nad ich realizacją,

  • Umiejętność obsługi komputera w tym m.in. pakietu office;

  • Rzetelność i terminowość, samodzielność, dobra organizacja pracy.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, w grupie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia,

  • Niezbędne narzędzia pracy,

  • Ubezpieczenie grupowe,

  • Przyjazną atmosferę w pracy.

  • Dofinansowanie do wypoczynku

  • Paczki okazjonalne dla pracowników

O nas

EMET-IMPEX S.A. to największy dostawca armatury przemysłowej.

Jesteśmy na polskim rynku od 1992 roku. Specjalizujemy się w kompleksowych dostawach szerokiej gamy armatury, pomp, automatyki dla nowych inwestycji oraz remontów istniejących instalacji. Realizujemy dostawy zarówno w Polsce jak i na rynki zagraniczne, współpracując tym samym z kontrahentami zagranicznymi. Wspieramy klientów w zakresie doradztwa technicznego oraz dokumentacji technicznej i jakościowej.

Nasza główna siedziba znajduje się w Gliwicach, a w Polsce mamy 17 oddziałów.