Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik sprzedaży na rynek detaliczny i hurtowy

Hurtownia Motoryzacyjna MAREKS

6 0008 000 brutto / mies.
  • Częstochowska 177, Modlnica (pow. krakowski)
    Modlnica (pow. krakowski), małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator, menedżer
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Częstochowska 177

Modlnica (pow. krakowski)

Twój zakres obowiązków

  • Szeroka i kompleksowa opieka nad działami sprzedażowymi

  • Współpraca z działami handlowym, zakupowym oraz marketingowym

  • Nadzór pracy podległego zespołu

  • Planowanie, monitorowanie i realizacja wyznaczonych wyników sprzedażowych zespołu

  • Pozyskiwanie i opieka nad klientami detalicznymi i biznesowymi

  • Kreowanie pozytywnego wizerunku firmy

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku sprzedażowym/managerskim

  • Wiedza z zakresu technik sprzedaży i innych umiejętności miękkich

  • Umiejętność przewodzenia ludźmi i prowadzenia skutecznej współpracy z zespołem

  • Znajomość obsługi komputera i programów biurowych

  • Komunikatywność i zdolności interpersonalne

  • Wysoka kultura osobista

  • Umiejętność szybkiego uczenia się

Mile widziane

  • Znajomość branży motoryzacyjnej

To oferujemy

  • Stabilne i klarowne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę

  • Atrakcyjny system premiowy oparty na prowizji ze sprzedaży bez górnych limitów zarobków

  • Rabaty pracownicze na zakupy

  • Kompleksowe wdrożenie na stanowisku pracy i dostęp do potrzebnych narzędzi/programów

  • Szkolenia sprzedażowe i produktowe

  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz awansu w strukturach firmy

  • Miłą atmosferę w pracy i elastyczne podejście do potrzeb pracowników

  • Pracę w firmie o mocnej pozycji na rynku motoryzacyjnym

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

Zapraszamy Cię do Marek's, hurtowni powstałej z pasji do motoryzacji, działającej na rynku części zamiennych już ponad 20 lat, posiadającej około 2 mln indeksów na magazynie i kilkadziesiąt tysięcy zadowolonych klientów. Tworzymy swoją historię od 1999 roku i nieustannie poszerzamy swoją działalność oferując produkty topowych producentów w atrakcyjnych cenach, trafiając do szerokiego grona klientów detalicznych, hurtowych i zagranicznych.

Przewiń do profilu firmy