Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik sprzedaży nowych samochodów - salon Jaguar, Land Rover

MM Cars GroupO firmie

MM Cars Group

Aleje Jerozolimskie 237

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie i realizacja planów sprzedaży samochodów,

  • Budowanie wizerunku marki i firmy

  • Zarządzanie jakością obsługi Klienta,

  • Zarządzanie podległym zespołem,

  • Nadzór nad jakością danych zawartych w CRM,

  • Monitorowanie rynku lokalnego i konkurencyjnego, analiza sytuacji i podejmowanie działań w tym obszarze,

  • Współpraca z Działem Marketingu w realizacji działań marketingowych i PR-owych.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku Kierownika Sprzedaży,

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem,

  • Orientacja na klienta i na realizację celów sprzedażowych,

  • Umiejętność analizowania sytuacji i planowania krótko i długoterminowego

  • Prawo jazdy kat. B,

  • Mile widziane doświadczenie w pracy w spółkach związanych z branżą motoryzacyjną, na stanowisku kierowniczym oraz znajomość lokalnego rynku motoryzacyjnego.

To oferujemy

  • Ciekawą i stabilną pracę w renomowanej firmie motoryzacyjnej,

  • Możliwość doskonalenia umiejętności zawodowych,

  • Bezpośredni kontakt z nowinkami technicznymi,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,

  • Pracę w ambitnym i kompetentnym zespole,

  • Niezbędne narzędzia do wykonywania obowiązków,

Firma MM Cars powstała w 1990r.

Obecnie jesteśmy jednym z największych, autoryzowanych Dealerów samochodowych w Polsce. W nowoczesnych i profesjonalnie wyposażonych salonach oferujemy swoim klientom najwyższej klasy obsługę i samochody.

Jako MM Cars Group posiadamy salony w sześciu lokalizacjach, w których oferujemy zarówno samochody nowe jak i używane: Katowice, Zabrze, Wrocław, Lubin oraz Warszawa. Ponadto, w każdym z naszych salonów posiadamy bogatą ofertę finansowania i ubezpieczenia samochodów, a także świadczymy kompleksowe usługi w zakresie mechaniki i napraw powypadkowych.

Przewiń do profilu firmy

Grupa MM Cars w związku z uruchomieniem nowego punktu dealerskiego dla marek Jaguar i Land Rover w Warszawie poszukuje Kandydatów/tek do pracy na stanowisku: Kierownik sprzedaży nowych samochodów