Oferta pracy

Kierownik Sprzedaży Obszar Professional

KRAUSE Sp. z o.o. O firmie

KRAUSE Sp. z o.o.

Stalowa 10

Świdnica

W związku z bardzo dynamicznym rozwojem struktur sprzedażowych, Firma KRAUSE Sp. z o.o., będąca liderem rynku systemów drabin, rusztowań oraz konstrukcji specjalnych w Polsce, poszukuje ambitnych osób do pracy na stanowisku:

OPIS STANOWISKA:

  • koordynowanie działań sprzedażowych podległego zespołu ( doradcy techniczno-handlowi oraz koordynatorzy sprzedaży obszaru PROFESSIONAL),
  • wspieranie oraz motywowanie zespołu w realizacji założonych celów sprzedażowych,
  • udział w tworzeniu strategii sprzedaży,
  • ustalanie celów taktyczno-operatywnych dla podległego zespołu,
  • definiowanie oraz realizacja działań marketingowych,
  • przygotowywanie oraz negocjowanie umów handlowych,
  • kontrola kosztów oraz należności,
  • sporządzenie raportów - raportowanie bezpośrednio do Dyrektora Sprzedaży i Marketingu KRAUSE Polska,
  • analiza rynku oraz identyfikacja możliwości rozwoju,
  • budowanie trwałych, długoterminowych relacji z klientami kluczowymi,
  • pozyskiwanie nowych klientów z obszaru PROFESSIONAL,
  • ścisła współpraca z innymi działami w Firmie.

OCZEKUJEMY:

  • wykształcenia wyższego ( mile widziane techniczne),
  • min. 3 letniego doświadczenia w zarządzaniu zespołem sprzedażowym (Przedstawiciele Handlowi / DTH)
  • doświadczenia w dziale sprzedaży (mile widziane),
  • co najmniej dobrej znajomości języka niemieckiego lub angielskiego,
  • umiejętności skutecznego zarządzania własnym czasem pracy oraz aktywnej pracy w grupie,
  • gotowości do częstego podróżowania ( praca z handlowcami w terenie / spotkania z klientami)

OFERUJEMY:

  • możliwość rozwijania kariery zawodowej w międzynarodowej Firmie o stabilnej pozycji na rynku ,
  • pracę z prestiżowymi klientami i inwestycjami na terenie całego kraju,
  • umowę o pracę, w pełnym wymiarze godzin,
  • intensywne szkolenie,
  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe uzupełnione o system premiowy za generowanie wyników  sprzedażowych na powierzonym stanowisku,
  • bogaty pakiet socjalny, w tym: prywatna opieka medyczna z możliwością dołączenia członków rodziny, dodatki i bonusy świąteczne i okolicznościowe, udział w spotkaniach integracyjnych oraz eventach Firmy KRAUSE,
  • samochód służbowy.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Dziękujemy za nadesłanie aplikacji i informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Osoby zainteresowane podjęciem współpracy z Firmą KRAUSE prosimy o przesłanie CV  wraz  z klauzulą o ochronie danych osobowych o treści:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy