Oferta pracy

Kierownik Sprzedaży

Farutex Sp. z o.o.

  • Piekary Śląskie

    Piekary Śląskie, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator, menedżer
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa

Twój zakres obowiązków

  • Budowanie strategii sprzedażowej w podległym regionie (region województwa śląskiego, wyłączając obszar Częstochowy i Bielska-Białej)

  • Efektywne zarządzanie i koordynowanie pracą zespołu handlowego,

  • Nadzór nad budżetem sprzedażowym oraz analiza skuteczności działań,

  • Odpowiedzialność za negocjowanie warunków handlowych oraz ich egzekwowanie,

  • Inicjowanie odpowiednich działań w celu maksymalizacji wyników sprzedaży,

  • Monitorowanie i analiza rynku, produktów, działań konkurencji,

  • Budowanie i podtrzymywanie stałych relacji oraz pozyskiwanie nowych klientów,

  • Podejmowanie działań rozwijających pozycję firmy na rynku.

Nasze wymagania

  • Minimum kilkuletnie doświadczenie w zarządzaniu zespołem handlowym,

  • Umiejętność budowania i rozwijania skutecznych zespołów,

  • Umiejętność podejmowania decyzji, planowania i wyznaczania kierunków działań,

  • Nastawienie na rozwój, inicjatywa oraz pozytywne podejście,

  • Wysoka motywacja do realizacji celów,

  • Profesjonalizm i wysoka kultura osobista,

  • Dobra znajomość obsługi komputera i MS Office,

  • Prawo jazdy kategorii B.

Mile widziane

  • doświadczenie w branży HoReCa lub FMCG

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • Stałe wynagrodzenie plus system motywacyjny,

  • Możliwość pracy w systemie hybrydowym,

  • Niezbędne narzędzia pracy (samochód, telefon, laptop),

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • możliwość rozwoju

Firma Farutex jest liderem w dystrybucji żywności i napojów dla sektora Horeca w Polsce, należąca do międzynarodowej grupy Bidcorp.

Przewiń do profilu firmy