Oferta pracy

Kierownik Sprzedaży - Polska centralna

ALDI Sp. z o.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • łódzkie

  • Ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator

O firmie

ALDI jest jedną z wiodących firm w handlu detalicznym w Europie i na świecie reprezentowaną w Polsce przez grupę ALDI Nord. W całym kraju posiadamy już ponad 143 sklepy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając
w przycisk poniżej.

Miejsce pracy: Chorzów

W związku dynamicznym rozwojem Działu Sprzedaży poszukujemy do naszego zespołu osoby na stanowisko: Kierownik Sprzedaży.

Twoje zadania

  • Zarządzanie i monitorowanie pracy Kierowników Rejonu Sprzedaży pracujących na terenie Polski centralnej.
  • Wyznaczanie celów i wskaźników dla Kierowników  Rejonów Sprzedaży oraz nadzorowanie ich realizacji.
  • Nadzorowanie realizacji strategii sprzedażowej firmy oraz odpowiedzialność za osiąganie założonych celów.
  • Nadzorowanie i analiza procesów sklepowych w podległych rejonach.
  • Monitorowanie i analizowanie działań konkurencji.
  • Inicjowanie i wdrażanie działań optymalizujących w podległym obszarze.
  • Dbałość o wysokie standardy pracy w podległym obszarze zgodnie ze strategią i polityką firmy.
  • Analiza rozwoju rynku w obszarze sprzedaży.

Wymagania:

  • Min. 5 letnie doświadczenie w handlu detalicznym oraz w zarządzaniu zespołem Kierowników Rejonu Sprzedaży.
  • Wykształcenie wyższe.
  • Umiejętność zarządzania zespołem rozproszonym.
  • Doświadczenie w  pracy projektowej.
  • Bardzo dobra organizacja pracy.
  • Samodzielność i odpowiedzialność.
  • Analityczne myślenie.
  • Otwartość na poszukiwanie nowych rozwiązań.
  • Gotowość do wyjazdów służbowych.
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office.
  • Czynne prawo jazdy kat. B.
  • Znajomość j. angielskiego na poziomie B2.

Oferujemy

  • Umowa o pracę w stabilnej firmie z ponad 100-letnią tradycją
  • Pogłębione szkolenie wprowadzające w różnych działach firmy
  • Możliwości rozwoju zawodowego
  • Samochód służbowy
  • Telefon służbowy
  • Laptop
  • Pakiet sportowy
  • Prywatna opieka medyczna dla Ciebie i Twojej rodziny
  • Ubezpieczenie na życie

Etapy rekrutacji

  • Rozmowa rekrutacyjna etap I
  • Rozmowa rekrutacyjna etap II
  • Decyzja o zatrudnieniu

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy