Oferta pracy

Kierownik Sprzedaży

BIGRAM S.A.O firmie

  • pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator

Aktualnie wspieramy w procesie rekrutacji firmę świadczącą szeroki wachlarz usług i rozwiązań technicznych.

Wspólnie poszukujemy Kandydata, który chciałby się rozwijać na stanowisku:

Numer ref.: OZ/KSK/1120

Zakres obowiązków:

  • współtworzenie strategii sprzedaży, aktywne poszukiwanie przewag i nisz rynkowych,
  • ścisła współpraca z dyrektorem działu w zakresie pozyskiwania nowych klientów,
  • nawiązywanie i utrzymywanie relacji handlowych,
  • przygotowywanie ofert handlowych,
  • przygotowywanie analiz oraz kalkulacji kosztów zapewniających właściwą wycenę kontraktów handlowych,
  • prowadzenie niezbędnej dokumentacji związanej z ofertowaniem i zleceniami,
  • analiza rynku lokalnego (identyfikacja potencjalnych klientów) oraz konkurencji,
  • bieżąca analiza efektywności działań sprzedażowych i marketingowych,
  • wsparcie zespołu sprzedażowego.

Wymagania:

  • wykształcenie średnie lub wyższe, preferowane kierunki ekonomiczne,
  • minimum 3 lata doświadczenia w sprzedaży produktów/rozwiązań dla branży motoryzacyjnej, transportowej, logistycznej itp. i obsłudze klienta w kanale B2B,
  • praktyka w przygotowywaniu kalkulacji kosztów, ofert i umów handlowych,
  • mile widziana znajomość ustawy o przetargach publicznych,
  • wysokie umiejętności interpersonalne, komunikacyjne i prezentacyjne,
  • prawo jazdy kategorii B.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy