Kierownik Sprzedaży Produktów Świeżych

  • Sosnowiec, śląskie
  • Kierownik
  • Pełny etat
  • 26.06.2019
  • Ważna jeszcze 4 dni (do 26.07.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: Sosnowiec
    R15

    Zadania, które na Ciebie czekają:

    • zarządzanie kategorią produktów świeżych w kilkunastu sklepach
    • odpowiedzialność za rozwój wiedzy i kompetencji pracowników sklepu
    • dbałość o jak najwyższy poziom satysfakcji Klienta
    • realizacja celów biznesowych
    • efektywne organizowanie pracy własnej
    • zapewnienie realizacji standardu w obszarze jakości produktów

    Wymagania:

    • wiedzy o produktach i doświadczenia w zarządzaniu kategorią produktów świeżych
    • nastawienia na współpracę i umiejętność dzielenia się wiedzą
    • skuteczności w działaniu, ukierunkowanie na realizację celów
    • przedsiębiorczości, inicjatywy, pro aktywności
    • sprawnego zarzadzanie komunikacją,
    • umiejętności pracy w wymagającym środowisku biznesowym
    • wykształcenia wyższego
    • prawa jazdy kat. B

    Oferujemy:

    • pracę w dynamicznym środowisku
    • pracę w firmie, dla której standardy i jakość mają kluczowe znaczenie
    • realny wpływ na biznes poprzez rozwój kategorii produktów świeżych
    • kompleksowy program wdrożeniowy, którzy przygotuje Cię do nowej roli
    • rozwój umiejętności trenerskich i udział w ciekawych szkoleniach
    • realną możliwość awansu
    • bezpłatną opiekę medyczną i ubezpieczenie na życie
    • 20 programów dla Ciebie i Twoich bliskich w ramach pakietu socjalnego – wspieramy rodzinę, sport, zdrowie
    • narzędzia do pracy: samochód, tablet, telefon

    Powyżej podawane przez Ciebie dane osobowe w formularzu aplikacyjnym oraz we wgrywanym CV są zbierane przez nas - spółkę Jeronimo Martins Polska Spółka Akcyjna z siedzibą przy ul. Żniwnej 5, 62-025 w Kostrzynie („Administrator”, „nas”), jako administratora Twoich danych osobowych w celu udziału w procesie rekrutacyjnym na stanowisko do nas. W każdej chwili możesz skorzystać z przysługujących Ci praw, w tym wycofać zgodę na przetwarzanie danych, uzyskać dostęp do swoich danych; poprosić o: sprostowanie i uzupełnienie danych, usunięcie danych; ograniczenie przetwarzania danych; wyrazić sprzeciw wobec przetwarzania danych, wystąpić o przeniesienie danych i ze skargą do organu nadzorczego. Nasza Polityka Prywatności jest dostępna na stronie: www.karierawjm.pl Szczegóły odnośnie przysługujących Ci praw znajdziesz tutaj: https://karierawjm.pl/wp-content/uploads/2018/05/2018-05-14-Polityka-Prywatno%C5%9Bci-Jeronimo-Martins-Polska.pdf

    Jeronimo Martins Polska S.A. jest właścicielem Biedronki - największej sieci detalicznej w Polsce, mającej ponad 2720 sklepów w ponad tysiącu miejscowości.

    Firma zatrudnia w Polsce ponad 60 tys. pracowników