Ta oferta pracy jest nieaktualna od 31 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik Sprzedaży Projektów Inwestycyjnych

  • mazowieckie
  • Kierownik
  • Pełny etat
  • 2019-07-16

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Spółka ASSA ABLOY Mercor Doors kontynuuje działalność Mercor SA w zakresie oddzieleń przeciwpożarowych. Grupa ASSA ABLOY jest światowym liderem na rynku systemów zabezpieczeń drzwiowych. Oferowane produkty są dostosowywane i certyfikowane zgodnie z europejskimi normami, by zapewnić bezpieczeństwo i wygodę ludzi w budynkach mieszkalnych i komercyjnych. Strategicznym celem ASSA ABLOY Mercor Doors jest dynamiczny, zrównoważony wzrost działalności prowadzonej w segmencie oddzieleń przeciwpożarowych.

    Miejsce pracy: Mazowieckie/Pomorskie

    Zadania:

    • Aktywne poszukiwanie / pozyskiwanie nowych klientów oraz budowanie trwałych relacji biznesowych
    • Realizacja założonych planów sprzedażowych i marżowych
    • Doradztwo handlowe i techniczne w zakresie produktów i ich sprzedaży
    • Przygotowywanie ofert handlowych
    • Przygotowywanie raportów sprzedażowych
    • Współpraca z działem realizacji

    Wymagania:

    • Doświadczenie w sprzedaży (B2B)
    • Znajomość produktów stolarki budowlanej
    • Znajomość zagadnień inwestycji budowlanych
    • Umiejętność pracy w zespole
    • Bardzo dobra organizacja pracy własnej
    • Umiejętność pracy pod presją czasu
    • Prawo jazdy kat. B

    Oferujemy:

    • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • Ciekawą pracę w międzynarodowej firmie
    • Pakiet świadczeń socjalnych
    • Pracę w środowisku eksperckim
    • Pakiet szkoleń specjalistycznych
    • Niezbędne narzędzia pracy

    Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesyłanie aplikacji (CV) za pomocą przycisku "Aplikuj" w temacie maila proszę podać nazwę stanowiska.