Oferta pracy

Kierownik sprzedaży regionalnej

Bea Beleza Polska Spółka z o.o. Sp.k.

Reglowa 4

Grunwald

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja polityki sprzedażowej firmy z kluczowymi klientami

  • Budowanie regionalnej sieci sprzedaży, odpowiedzialność za optymalną strukturę zatrudnienia

  • Wyznaczanie celów oraz priorytetów i nadzór nad ich realizacją podległego zespołu

  • Motywowanie, szkolenie, podnoszenie kompetencji i rozwój podległych pracowników

  • Rozwijanie kompetencji sprzedażowych w podległym zespole

  • Planowanie i raportowanie własnej pracy oraz pracy podległego zespołu

  • Odpowiedzialność za realizacje wyznaczonych celów swoich i podległego zespołu

  • Wspieranie zespołu w zakresie pozyskiwania nowych klientów i budowania relacji z obecnymi

  • Tworzenie i realizacja krótko oraz długoterminowej strategii sprzedaży

  • Monitorowanie, analizowanie i raportowanie wyników realizacji celów sprzedażowych

  • Uczestniczenie w budowaniu akcji marketingowych i promocyjnych dotyczących sieci sprzedaży

  • Rekrutacja i wdrożenie nowych członków zespołu

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe

  • Wymagane co najmniej 3-letnie doświadczenie na stanowisku kierowniczym w dziale sprzedaży

  • Proaktywna, prosprzedażowa postawa oraz elastyczność w poszukiwaniu nowych rozwiązań

  • Bardzo dobra znajomość MS Office (zwłaszcza Excel)

  • Odpowiednie doświadczenie w zarządzaniu zespołem: jako lider zespołu - doskonały w komunikacji, rozwiązywaniu problemów interpersonalnych i umiejętności myślenia strategicznego

  • Innowacyjność w działaniu i otwartości na nowe rozwiązania

  • Umiejętność organizacji pracy swojej i podległego zespołu

  • Umiejętności analityczne oraz samodzielność

  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie składające się z podstawy i premii

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Pracę w młodym, dynamicznym i ambitnym zespole

  • Praca z produktem premium

  • Niezbędne narzędzia do realizacji powierzonych zadań

  • Możliwość dalszego rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji

  • Zniżki na wybrane produkty oferowane przez Firmę

  • Pakiety opieki medycznej Luxmed

  • Możliwość nabycia karty Multisport

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • umowa o pracę

  • system premiowania

  • narzędzia pracy, komputer, telefon

  • Luxmed

  • szkolenia