Logo Pracuj.pl

Kierownik sprzedaży - rynek detaliczny

Food & Wine Sp. z o.o.O firmie

  • Kraków, małopolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator, menedżer
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa

Food & Wine Sp. z o.o.

Wielicka 20

Podgórze

Kraków

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie siecią specjalistycznych salonów z winem i alkoholami mocnymi
  • kierowanie podległym zespołem oraz dbanie o jego rozwój
  • nadzór nad budżetem oraz analiza i raportowanie skuteczności działań
  • negocjowanie i egzekwowanie warunków handlowych
  • inicjowanie działań w celu maksymalizacji wyników sprzedaży
  • uczestniczenie w budowaniu nowoczesnych programów marketingowych oraz wdrażaniu akcji promocyjnych
  • monitorowanie i analiza rynku, produktów, działań konkurencji
  • poszukiwanie nowych rynków zbytu
  • podejmowanie działań rozwijających pozycję firmy na rynku

Nasze wymagania

  • minimum kilkuletnie doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • umiejętność budowania i rozwijania skutecznych zespołów
  • pewność w podejmowaniu decyzji, planowaniu i wyznaczaniu kierunków działań
  • nastawienie na rozwój, inicjatywa, pozytywne nastawienie
  • profesjonalizm i wysoka kultura osobista
  • dobra znajomość obsługi komputera i MS Office
  • prawo jazdy kategorii B
  • gotowość do pracy mobilnej

Mile widziane

  • doświadczenie w branży lub pasja winiarska
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • stałe wynagrodzenie oraz system motywacyjny
  • możliwość pracy w systemie hybrydowym
  • niezbędne narzędzia pracy (samochód, telefon, laptop)
  • szkolenia dostosowane do indywidualnych potrzeb
  • udział w projektach związanych z branżą winiarską – w tym wyjazdy do winnic
  • możliwość wdrażania własnych inicjatyw i realny wpływ na rozwój firmy
  • środowisko nastawione na współpracę i niekorporacyjna atmosfera
  • pakiet benefitów: ubezpieczenie na życie, karta Multisport, prywatna opieka zdrowotna Medicover
  • zniżki pracownicze na oferowane produkty

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • elastyczny czas pracy
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • możliwość rozwoju

Fine Wine powstało z miłości do wina. Dołącz do wyjątkowego miejsca, gdzie pasjonaci dzielą się wiedzą na temat winiarskiego świata. Jeżeli masz doświadczenie w zarządzaniu zespołem, cechuje Cię odpowiedzialność managerska, sprawność organizacyjna, a także chcesz rozwijać się w branży winiarskiej – aplikuj.

Kierownik sprzedaży - rynek detaliczny, Wielicka 20, Podgórze, Kraków