Oferta pracy

Kierownik Sprzedaży Salonów Optycznych

Klient Pracuj.plO firmie

  • małopolskie

    małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Współtworzenie strategii rozwoju salonów optycznych

  • Odpowiedzialność za wyniki oraz rentowność podległych salonów

  • Wyznaczanie standardów pracy salonów optycznych oraz nadzór nad ich organizacją pracy

  • Całościowe zarządzanie asortymentem, wybór dostawców i kategorii produktów

  • Negocjowanie warunków współpracy z producentami i dostawcami

  • Kreowanie i wdrażanie polityki cenowej, promocji oraz działań marketingowych

  • Bieżąca współpraca z Partnerami Handlowymi

  • Prowadzenie procesów rekrutacyjnych pracowników salonów

  • Analiza konkurencji, trendów, potrzeb klientów

  • Weryfikacja oraz rekomendacja lokalizacji nowych salonów optycznych

  • Koordynacja otwarć nowych salonów optycznych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe

  • Znajomość branży optycznej

  • Min. 3-letnie doświadczenie zawodowe w zarządzaniu salonami optycznymi

  • Mile widziane doświadczenie w rozwoju salonów optycznych

  • Wysokie zdolności komunikacyjne i interpersonalne

  • Zorientowanie na cel

  • Przedsiębiorczość oraz własna inicjatywa

  • Bardzo dobrą organizację pracy własnej oraz samodzielność w podejmowaniu decyzji

  • Zdolność analitycznego i logicznego myślenia

  • Biegła znajomość obsługi pakietu MS Office

  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Pakiet świadczeń pozapłacowych

  • Możliwość realizowania różnorodnych zadań

  • Narzędzia pracy niezbędne do realizacji zadań na tym stanowisku