Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Sprzedaży Samochodów

VCK LIS sp.j. O firmie

  • Kalisz, wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 11 dni temu
  • Kierownik

Auto Centrum Lis - Grupa Dealerska Samochodów marki Mitsubishi, Hyundai, Renault, Dacia, Ford oraz VOLVO  w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje ambitnego kierownika sprzedaży detalicznej i flotowej, który wspólnie z nami chce osiągnąć sukces i uczestniczyć w dalszym rozwoju firmy.

OPIS STANOWISKA:

  • planowanie i kontrola prawidłowego funkcjonowania działu
  • koordynowanie działalności salonu w zakresie  współpracy z innymi działami firmy  oraz podmiotami zewnętrznymi
  • realizacja celów jakościowych oraz ilościowych
  • dbanie o wysoką motywację oraz rozwój kompetencji współpracowników
  • sporządzanie niezbędnych analiz i raportów okresowych

WYMAGANIA:

  • wysoka kultura osobista
  • prawo jazdy kategorii B
  • znajomość obsługi komputera
  • wykształcenie min. średnie
  • min. dwuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • znajomość branży motoryzacyjnej

OFERUJEMY:

  • umowę o pracę lub umowę o współpracy
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia zawodowego i osiąganych wyników
  • niezbędne narzędzia pracy
  • system szkoleń

Ogłoszenie archiwalne