Oferta pracy

Kierownik Sprzedaży Samochodów Używanych

AUTOPUNKT Pewne UżywaneO firmie

  • Puławska 557, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 13 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

AUTOPUNKT Pewne Używane

Puławska 557

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie i nadzór nad sprzedażą samochodów oraz produktów około-samochodowych w oddziale

  • Kompleksowa obsługa Klienta indywidualnego (analiza potrzeb, prezentacja oferty, jazda testowa, negocjacje handlowe, finalizacja procesu sprzedaży

  • Aktywne pozyskiwanie Klientów

  • Bezpośrednia sprzedaż samochodów używanych z przypisanego stoku

  • Nadzór oraz prowadzenie wycen i zakupów samochodów używanych

  • Poszukiwanie nowych źródeł zakupów samochodów

  • Rekrutacja, szkolenie i nadzór nad jakością pracy podległego zespołu

  • Zarządzanie i wdrażanie procesów zgodnie z wewnętrznymi procedurami firmy

  • Współpraca z kadrą managerską Grupy Autopunkt oraz Holding1

  • Zarządzanie podległą strukturą

  • Nadzór i prowadzenie procesu rozpatrywania reklamacji klientów

  • Nadzór nad przebiegiem procesu płatności za samochody

  • Dbałość o wizerunek firmy oraz najwyższą jakość obsługi klienta

  • Wykonywanie okresowej analizy sytuacji rynkowej z uwzględnieniem działań konkurencji

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na stanowisku kierowniczym związanym ze sprzedażą samochodów (w tym w sprzedaży własnej samochodów używanych)

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem handlowym

  • Bardzo dobra znajomość rynku samochodów osobowych i dostawczych do 3,5 T

  • Znajomość przepisów związanych z obrotem samochodami używanymi

  • Wykształcenie wyższe

  • Inicjatywa i nastawienie na osiąganie wyników

  • Myślenie strategiczne i umiejętności analityczne

  • Umiejętność obsługi komputera (pakiet MS Office, systemy CRM)

  • Czynne prawo jazdy kategorii B

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę

  • Wynagrodzenie oparte na podstawie i premii uzależnionej od osiąganych wyników

  • Wszelkie niezbędne narzędzia pracy

  • Pracę na najwyższych standardach, w tym bezpieczeństwa i sanitarnych

  • Bezpłatną opiekę medyczną w Centrach Medycznych Luxmed

  • Dofinansowane karty Benefit MultiSport

  • Kurs języka angielskiego i/lub niemieckiego z platformą eTutor

  • Zniżki na produkty i usługi oferowane w ramach Holding1

  • Pracę w przyjaznej atmosferze, opartej na współpracy i wsparciu ze strony ekspertów

  • Możliwość dofinansowania własnych pomysłów na inicjatywy społeczne realizowane poza godzinami pracy

  • Programy i konkursy pracownicze promujące zdrowy tryb życia

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

Na pewno nas znasz. Zmieniamy motoryzację.

Sieć oddziałów „Autopunkt. Pewne Używane” powstała w wyniku połączenia dwóch dużych sieci sprzedaży samochodów używanych: Pewne Używane Grupy PGD i Autopunkt Grupy Express, obejmując swym zasięgiem aż 11 lokalizacji w Polsce i stale się rozwijając.

Zakup samochodu używanego w Autopunkt. Pewne Używane przebiega tak, jak w przypadku zakupu samochodu nowego w autoryzowanym salonie. Połączenie doświadczeń obu biznesów pozwoliło na zwiększenie skali działania, powiększenie oferty dostępnej dla Klientów oraz wzrost jakości obsługi zarówno wśród Klientów indywidualnych, jak i biznesowych.

Jesteśmy częścią Holding1.

Przewiń do profilu firmy