Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Sprzedaży

HOTEL HERON SP Z O O SPÓŁKA KOMANDYTOWA

  • Sienna (pow. nowosądecki)

    Sienna (pow. nowosądecki), małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • ścisła współpraca z Dyrektorem Hotelu oraz innymi menadżerami w zakresie realizacji zaplanowanej strategii

  • opracowanie oraz realizacja założonych celów sprzedażowych

  • aktywne poszukiwanie i pozyskiwanie klientów w sektorze MICE

  • inicjatywa, realizacja oraz udział w działaniach eventowo – marketingowych

  • prowadzenie negocjacji oraz ustaleń z klientami

  • zarządzanie personelem działu sprzedaży, organizowanie i nadzorowanie pracy zespołu

  • sporządzanie i analiza raportów sprzedaży

Nasze wymagania

  • minimum 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku

  • umiejętność organizowania i zarządzania pracą personelu

  • ukierunkowanie na realizację założonych celów

  • umiejętność radzenia sobie z nietypowymi sytuacjami i pracy pod presją

  • kreatywność, samodzielność i zaangażowanie w powierzone zadania

  • wysoka kultura osobista

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • elastyczne warunki zatrudnienia (umowa o pracę lub kontrakt)

  • atrakcyjne wynagrodzenie i możliwości rozwoju

  • otwartość na kreatywne działanie i możliwość wdrażania własnych pomysłów

  • przyjazna atmosfera pracy

  • współpraca w zespole ekspertów i pasjonatów hotelarstwa i gastronomii.

Heron Live Hotel***** to miejsce połączenia żywiołów, w którym energię czerpiemy wprost z natury – bliskość gór, spokój lasu, żywioł wody. Hotel oferuje 81 komfortowych pokoi, sale konferencyjne, strefę Spa & Wellness, basen wewnętrzny i zewnętrzny, własną przystań, trzy restauracje oraz klub muzyczny.

Naszą siłą i największą wartością są ludzie - zarówno nasi pracownicy, jak i goście hotelowi, którym zapewniamy obsługę na najwyższym możliwym poziomie.

Przewiń do profilu firmy