Oferta pracy

Kierownik Sprzedaży

Seris Konsalnet Cleaning Sp. z o.o.

  • śląskie

    śląskie
  • ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca mobilna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • pozyskiwanie nowych klientów biznesowych w kanale B2B

  • odpowiedzialność za realizację powierzonych targetów sprzedażowych

  • Identyfikowanie i analiza nowych możliwości rynkowych

  • budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z klientami,

  • promowanie produktów i usług oraz tworzenie pozytywnego wizerunku firmy,

  • tworzenie ofert handlowych oraz baz klientów,

  • negocjowanie warunków sprzedaży i przygotowywanie umów.

Nasze wymagania

  • doświadczenie minimum 2 lata w sprzedaży w kanale B2B,

  • prawo jazdy kat. B

  • praktyczna znajomość systemu CRM

  • umiejętność analitycznego myślenia i wykonywania kalkulacji oraz analiz cenowych,

  • wysoko rozwinięte umiejętności negocjacyjne i orientacja na współpracę

To oferujemy

  • umowę o pracę lub B2B

  • wynagrodzenie podstawowe + premia (atrakcyjny system bonusowo-premiowy)

  • narzędzia niezbędne do pracy (laptop, telefon, samochód służbowy)

  • bezpłatny pakiet opieki medycznej w Lux Med.

  • Wsparcie z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych (wczasy pod gruszą, dofinansowanie kolonii dzieci)

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci