Oferta pracy

Kierownik Sprzedaży

KronospanO firmie

Kronospan

1 Maja 52

Strzelce Opolskie

jest wiodącym na świecie producentem paneli drewnopochodnych ● Nasze produkty znajdują zastosowanie we wszystkim, od podłóg i mebli po domy o konstrukcji szkieletowej ● Inwestujemy w innowacje od 1897 r. ● Nasze zintegrowane działania pozwalają nam dopracować każdy szczegół ● 27 krajów, ponad 40 zakładów.

Obecnie poszukujemy zaangażowanych profesjonalistów z pasją na stanowisko

Twoje obowiązki:

  • Wprowadzenie produktów Kronospan w ramach portfolio na terenie Polski;
  • Pozyskiwanie nowych klientów i podejmowanie działań w celu zwiększenia udziału na danym obszarze;
  • Budowanie długofalowych relacji z klientami poprzez utrzymywanie wysokiej jakości obsługi;
  • Budżetowanie i planowanie działań sprzedażowych;
  • Wdrażanie planów sprzedaży;
  • Przygotowywanie ofert handlowych, negocjowanie warunków współpracy;
  • Podejmowanie działań mających na celu poprawę obsługi klienta;
  • Analiza warunków rynkowych i działań konkurencyjnych;
  • Zarządzanie podległym zespołem pracowników;
  • Raportowanie działań w systemie CRM.

Nasze oczekiwania:

  • Umiejętność analizy problemu i generowania rozwiązań;
  • Otwartość na długofalową współpracę;
  • Wykształcenie wyższe;
  • Doświadczenie w pracy związanej ze sprzedażą i obsługą średnich oraz dużych klientów;
  • Predyspozycji managerskich i doświadczenia w zarządzaniu zespołem;
  • Nastawienie na osiąganie celów;
  • Wysoko rozwinięte umiejętności negocjacyjne;
  • Gotowości do częstych wyjazdów służbowych;
  • Prawa jazdy kat. B;
  • Znajomość języka rosyjskiego, angielskiego lub niemieckiego będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • Ciekawą pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, będącej liderem w swojej branży;
  • Stabilne i atrakcyjne warunki zatrudnienia, w tym umowę o pracę bez okresu próbnego;
  • Możliwość praktycznego wykorzystania umiejętności kierowniczych i sprzedażowych, a także szansę na dalszy rozwój zawodowy zgodnie z osobistymi predyspozycjami i zainteresowaniami;
  • Szkolenia wewnętrzne i wsparcie merytoryczne w okresie wdrożenia.
Zastrzegamy możliwość odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Ogłoszenie archiwalne