Oferta pracy

Kierownik Sprzedaży usług do zarządzania flotą samochodową

Polsko-Niemiecka Izba Przemysłowo-Handlowa (AHK Polska)O firmie

Rekrutacja zdalna

  • łódzkie

  • Ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator
Nasz Klient to niemiecka firma specjalizującą się w dostarczaniu rozwiązań optymalizacyjnych dla procesów zarządzania pojazdami. Polegają one na zapewnieniu oprogramowania, świadczeniu usług w zakresie rejestracji, administracji i dostaw pojazdów. Firma jest liderem w swojej dziedzinie na rynku niemieckim, a także działa aktywnie w kilku krajach europejskich.

W związku z rozwojem oddziału firmy w Polsce, poszukujemy dla naszego Klienta doświadczonego Kandydata/Kandydatki na stanowisko:
Kierownik Sprzedaży usług
do zarządzania flotą samochodową
Miejsce pracy: cala Polska, biuro w Warszawie
Zadania
  • nawiązywanie i budowanie długofalowych relacji biznesowych z obecnymi i nowymi klientami
  • rozbudowa grupy kluczowych klientów wraz długoterminowymi programami lojalnościowymi
  • przygotowywanie ofert handlowych i kontraktów
  • sporządzanie sprawozdań dla kierownictwa
Nasze oczekiwania
  • co najmniej kilkuletnie doświadczenie w sprzedaży zdobyte w sektorze motoryzacyjnym (np. u producenta pojazdów, w wypożyczalni samochodów) lub w sektorze leasingu/finansowania
  • bardzo dobra znajomość sytuacji sektora motoryzacyjnego w Polsce, posiadane kontakty w branży
  • umiejętność nawiązywania profesjonalnych kontaktów biznesowych z klientami oraz prowadzenia rozmów na wszystkich szczeblach struktury
  • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego lub angielskiego
  • rozwinięte zdolności komunikacyjne i predyspozycje sprzedażowe
  • odpowiedzialność, samodzielność i niezależność w działaniu
  • gotowość do częstych podróży służbowych na terenie całego kraju
W zamian oferujemy
  • stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • wynagrodzenie uzależnione od wyników (podstawa + premia)
  • samochód służbowy, również do użytku prywatnego
  • szkolenia wdrożeniowe w centrali w Niemczech, a także wsparcie współpracowników w Polsce
  • opcję pracy home office
  • niezbędne narzędzia pracy
Zainteresowaliśmy Cię naszą ofertą? Zapraszamy do przesłania aplikacji w języku niemieckim lub angielskim z podaniem numeru referencyjnego EBE/DS/MFS/0509/2020 wraz z poniższymi klauzulami za pomocą przycisku aplikowania.

„Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) oraz ustawą z dnia 10.05.2018 roku o Ochronie Danych Osobowych; Dz.U. z 2018 r., poz. 1000)."
 oraz
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Polsko Niemiecką Izbę Przemysłowo Handlową, dalej „AHK”, zawartych w złożonej przeze mnie aplikacji, które wykraczają poza katalog danych jakich Pracodawca może ode mnie żądać na podstawie obowiązujących przepisów Kodeksu pracy i innych właściwych ustaw, na potrzeby przyszłych rekrutacji".

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy