Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do SPÓŁKA INŻYNIERÓW SIM sp. z o.o. z siedzibą w: Franciszka Stefczyka 34, 20-151 Lublin (Pracodawca - administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami pod adresem e-mail: [email protected]
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Sprzedaży w branży automatyki budynkowej

SPÓŁKA INŻYNIERÓW SIM sp. z o.o.

  • lubelskie

    lubelskie
  • ważna jeszcze 4 dni
    do: 10 gru 2021
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • menedżer
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Rozwój sprzedaży produktów automatyki budynkowej w zakresie Smart Home oraz Lighting Management System,

  • Budowa i utrzymywanie relacji z klientami i partnerami technologicznymi,

  • Tworzenie strategii działu handlowego, planowanie i realizacja planu sprzedaży,

  • Ścisła współpraca z działem marketingu,

  • Regularna obsługa systemu ERP/CRP przy tworzeniu ofert oraz bazy klientów,

  • Ścisła współpraca z działem produkcji przy planowaniu produkcji i stanów magazynowych,

  • Prowadzenie spotkań i szkoleń produktowych dla klientów biznesowych,

  • W perspektywie czasu, zbudowanie zespołu sprzedażowego oraz koordynacja prac inżynierów wsparcia technicznego.

Nasze wymagania

  • Minimum 5 lat doświadczenia w sprzedaży B2B, potwierdzone sukcesami,

  • Preferowane doświadczenie w obszarze sprzedaży produktów elektrotechnicznych i oświetleniowych,

  • Wykształcenie w kierunku technicznym,

  • Umiejętność analizy technicznej dokumentacji budowlanej i technicznej,

  • Dobra znajomość języka angielskiego,

  • Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne.

Mile widziane

  • Znajomość elementów automatyki budynkowej AKPiA jak np. KD, BMS, SSP czy CCTV,

  • Znajomość rynku oświetleniowego

  • Posiadanie bazy kontaktów do projektantów instalatorów i hurtowni elektrotechnicznych, szczególnie oświetleniowych,

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem sprzedażowym i/lub technicznym.

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia – długoterminowa współpraca,

  • Współpracę z zespołem ekspertów z 10-15 letnim stażem pracy w naszej firmie,

  • Realny wpływ na rozwój funkcjonalności urządzeń oraz rozwój Line-Cardu produktów,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz premie za wyniki,

  • Elastyczną formę zatrudnienia - umowa o pracę lub B2B oraz możliwość pracy zdalnej (po okresie próbnym),

  • Atrakcyjny pakiet socjalny, w tym kartę MultiSport, dodatkowe ubezpieczenie na życie, prywatną opiekę medyczną,

  • Narzędzia niezbędne do wykonywania pracy: samochód, telefon i komputer służbowy.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • spotkania integracyjne

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

  • brak dress code’u

  • parking dla pracowników

Zdajemy sobie sprawę, że solidny pracodawca to gwarancja stabilizacji.

Marka COMATIQ należy do Spółki Inżynierów SIM, jednego z wiodących producentów zaawansowanych urządzeń elektronicznych w Polsce. Działamy od 1992 roku. SIM od 30 lat dba o najwyższą jakość w zakresie produkcji i projektowania elektroniki oraz wdrażaniu zaawansowanych technologii zarówno z zakresu software jak i hardware. Realizujemy zlecenia dla 300 stałych Klientów z Polski i całego świata m.in. Węgier, Bułgarii, Grecji, Niemiec, Ukrainy, Norwegii, Stanów Zjednoczonych.

COMATIQ to zaawansowany system inteligentnego sterowania oświetleniem DALI, dedykowany dla użytkowników biur, sklepów, magazynów, zakładów produkcyjnych, szpitali, sklepów czy hoteli.

Jesteśmy zespołem ekspertów, który przede wszystkim stawia na dobre relacje i docenia wzajemne wsparcie. Wiemy, że w dobrej atmosferze pracuje się przyjemniej, ale też i wydajniej. Stawiamy też na kreatywność, nieustanny rozwój i zaangażowanie pracowników.

Wierzymy, że gwarantując stabilne zatrudnienie i optymalne warunki pracy budujemy przestrzeń, w której jest miejsce na ambitne cele i odważne wyzwania.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osoby na stanowisko: Kierownik Sprzedaży w branży automatyki budynkowej.

Przewiń do profilu firmy