Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik sprzedaży w salonie samochodów nowych

Centrum Obsługi Samochodów Rafał Schewe sp.j.O firmie

  • Kartuska 424
    Gdańsk, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Pełny etat
  • Kierownik

Centrum Obsługi Samochodów Rafał Schewe sp.j.

Kartuska 424

Gdańsk

Centrum Obsługi Samochodów Rafał Schewe s.j. to rodzinna firma motoryzacyjna z wieloletnimi tradycjami w Trójmieście. Autoryzowany serwis marek Alfa Romeo, Fiat i Fiat Professional, Jeep i Abarth. Nasi klienci cenią nas za profesjonalizm obsługi.

Firma Centrum Obsługi Samochodów Rafał Schewe Sp. Jawna poszukuje kandydata na stanowisko:

OD KANDYDATÓW OCZEKUJEMY:

  • min. 2-letniego doświadczenia na stanowisku kierowniczym w branży motoryzacyjnej,
  •  gruntownej wiedzy na temat rynku sprzedaży w branży motoryzacyjnej oraz technik sprzedaży samochodów,
  • doświadczenie w zarządzaniu działem sprzedaży,
  • zaangażowania i nastawienia na realizację celów,
  • odpowiedzialności za wykonane zadania,
  • samodzielności działania i umiejętność współpracy w zespole,
  • umiejętności prowadzenia skutecznych negocjacji,
  • umiejętności nawiązywania kontaktów i budowania dobrych relacji z Klientami,
  • wysokiej kultury pracy,
  • prawa jazdy kat. B,
  • bardzo dobrej obsługi pakietu MS Office(Word, Excel, Power Point, Outlook).

ZADANIA:

  • koordynowanie procesu realizacji zamówień i monitorowanie realizacji kontraktów,
  • zarządzanie zespołem handlowców,
  • odpowiedzialność za realizację planów sprzedażowych,
  • nadzór i administrowanie stokiem samochodów nowych, używanych i testowych,
  • konfigurowanie samochodów stokowych i demonstracyjnych,
  • nadzór nad aktualizacją cenników, katalogów oraz innych materiałów marketingowych,
  • rozliczanie celów sprzedażowych i motywowanie podległego zespołu,
  • pozyskiwanie Klientów, ofertowanie, negocjacje handlowe,
  • samodzielna obsługa dokumentacji procesu sprzedaży,
  • ścisła współpraca z działami wspierającymi proces sprzedaży,
  • obsługa Klientów w oparciu o najwyższe standardy dealera oraz importera,
  • budowanie długoterminowych relacji z Klientami,
  • realizacja ustalonych celów sprzedażowych,
  • dbanie o cele jakościowe i bonusowe,
  • raportowanie realizacji zadań do Dyrektora zarządzającego,
  • współpraca z kontrahentami zewnętrznymi.

KANDYDATOM OFERUJEMY:

  • ciekawą pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • możliwość zdobywania doświadczenia w gronie ekspertów i pasjonatów,
  • motywujący system wynagrodzeń,
  • samodzielność oraz odpowiedzialność w realizacji zadań,
  • dostęp do szkoleń umożliwiających rozwój osobisty i zawodowy,
  • przyjazną atmosferę pracy,
  • możliwość rozwoju zawodowego

Zapraszamy do przesyłania aplikacji za pośrednictwem przycisku aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne