Oferta pracy

Kierownik sprzedaży

Randstad Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator

Brak możliwości rozwoju w obecnym miejscu pracy? Świetnie czujesz się w kontakcie z klientem ? Posiadasz już pierwsze doświadczenia bądź chcesz się rozwinąć na polu managerskim? Jeżeli odpowiedzi brzmią tak, zapraszamy do aplikowania!

Kierownik sprzedażyNumer ref.: /390/11/2020/KW/61374

zadania

  • osiąganie wyznaczonych celów poprzez sprawne zarządzanie zespołem sprzedaży.
  • szkolenie i rozwijanie umiejętności zespołu poprzez identyfikację potrzeb i zapewnienie odpowiednich szkoleń
  • raportowanie wyników sprzedażowych oraz dostarczanie prognoz zespołowi zarządzającemu
  • budowanie i promowanie długotrwałych relacji z klientami

oczekujemy

  • doświadczenia w zarządzaniu sprzedażą, koordynacją zespołem rozproszonym - min. 3 lata
  • umiejętności opracowywania systemów zarządzania wydajnością oraz umiejętność rozwiązywania problemów interpersonalnych
  • znajomości języka angielskiego - min. poziom B2 warunek konieczny
  • znajomości branży technicznej (sprzedaż do przemysłu)

oferujemy

  • pracę w międzynarodowym środowisku
  • samodzielność w działaniu oraz świetną atmosferę pracy
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • wynagrodzenie podstawowe oraz system premiowy
Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy