Oferta pracy

Kierownik Sprzedaży

PURO Warszawa Centrum O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • aktywne pozyskiwanie klientów korporacyjnych, promowanie hotelu oraz oferowanych usług na lokalnym rynku (MICE, F&B)

  • odpowiedzialność za realizację założonego budżetu przychodowego hotelu

  • budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami - korporacyjnymi, business Travel, biurami podróży

  • badanie, monitoring rynku oraz działań konkurencji

  • zaangażowanie w pracę Centralnego Działu Sprzedaży oraz współpraca z pozostałymi hotelami sieci PURO

  • raportowanie wyników sprzedaży do Dyrektora Sprzedaży

Nasze wymagania

  • masz minimum 2-letnie doświadczenie w dziale sprzedaży aktywnej w renomowanym hotelu/sieci hoteli 4 lub 5*

  • jesteś zorientowany/a na realizację wyznaczonych celów

  • doskonale znasz warszawski rynek hotelarski oraz branżę MICE

  • masz wysokie zdolności komunikacyjne oraz negocjacyjne

  • cechuje Cię kreatywność oraz innowacyjne podejście do postawionych zadań

  • idealnie zarządzasz sobą w czasie

  • biegle komunikujesz się w języku polskim i angielskim

  • cechuje Cię nieustające poczucie humoru, wieczny optymizm oraz wysoka kultura osobista

To oferujemy

  • pracę w dynamicznym zespole

  • przyjazną, nieformalną atmosferę

  • umowę o pracę

  • pakiet medyczny

  • dofinansowanie do ubezpieczenia

  • zniżki na pobyt w hotelach PURO

  • realne możliwości budowania ścieżki rozwoju

  • firmowe i działowe wyjścia integracyjne

  • szkolenia

  • pracę w centrum Warszawy

PURO Warszawa Centrum

PURO to więcej niż hotel. To otwarty dom, w którym dużo się dzieje.

Lobby to duży pokój dzienny, tętniący życiem od rana do wieczora. Tam rozpoczniesz poranek z kubkiem kawy, zaszyjesz się z laptopem, a wieczorem wypijesz wino z przyjaciółmi. Restauracje i bary w PURO otwarte są dla wszystkich. Spotkasz tam gości z całego świata i ludzi miasta.

W PURO otaczamy się najlepszym wzornictwem. Cenimy młodych artystów i kolekcjonujemy ich dzieła. Popularyzując design i sztukę opowiadamy o współczesnym świecie.

Lubimy miasto i miejskie życie. Dlatego zawsze znajdziesz nas w centrum. Dzięki lokalizacji oraz inspiracji miejscowa architektura każdy hotel stanowi jego integralna część.

PURO to wyjątkowe hotele, które tworzą wyjątkowi ludzie.

Przewiń do profilu firmy