Oferta pracy

Kierownik Sprzedaży (Nowy Salon Skoda, Wawer)

Grupa Cichy-Zasada sp. z o.o. sp. j.O firmie

  • Heliotropów 23, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 10 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Grupa Cichy-Zasada sp. z o.o. sp. j.

Heliotropów 23

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie działem sprzedaży – codzienna realizacja zadań działu, poprzez właściwe planowanie, koordynowanie pracy zespołu

  • Nadzorowanie realizacji planów i celów sprzedażowych

  • Monitorowanie i bieżące analizowanie wyników działu sprzedaży

  • Bieżąca współpraca z Importerem

  • Budowanie, zarządzanie relacjami z klientem

Nasze wymagania

  • Minimum 3 letnie doświadczenie w branży motoryzacyjnej

  • Wykształcenie wyższe

  • Umiejętność planowania pracy i zadań oraz kierowania zespołem

  • Umiejętność budowania relacji z klientem

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym będzie dodatkowym atutem

  • Prawa jazdy kat B

To oferujemy

  • Stabilne i atrakcyjne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę

  • Możliwość wykupienia na bardzo atrakcyjnych warunkach ubezpieczenia medycznego oraz grupowego – zarówno dla Naszych Pracowników, jak i dla najbliższych członków rodziny

  • Dofinansowanie Karty Multisport

  • Możliwość kupienia samochodu ze specjalną zniżką pracowniczą

Grupa Cichy – Zasada to jedna z największych firm dealerskich w branży motoryzacyjnej w Polsce. W naszym portfelu znajdziesz renomowane marki motoryzacyjne, z którymi współpracujemy już od 30 lat, takie jak Volkswagen, Skoda, Audi i Seat.

Przewiń do profilu firmy

W związku z planowanym przez Grupę Cichy – Zasada rozpoczęciem działalności dealerskiej marki Skoda na terenie Warszawy Wawer poszukujemy kandydatów na stanowisko: Kierownik Sprzedaży