Kierownik Sprzedaży

  • Wrocław, dolnośląskie
  • Kierownik
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • 11.09.2019
  • Ważna jeszcze 26 dni (do 11.10.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Obecnie do naszego zespołu poszukujemy:

    Miejsce pracy: Wrocław

    Oferujemy:

    • Umowę o pracę i stabilne zatrudnienie
    • Wynagrodzenie podstawowe plus atrakcyjny system premiowy
    • Przyjazną atmosferę w pracy
    • Szkolenia

    Opis stanowiska:

    • Odpowiedzialność za wyniki sprzedażowe sklepu
    • Zarządzanie kilkuosobowym zespołem: szkolenie, motywowanie, rozwój pracowników
    • Dbanie o najwyższe standardy obsługi klienta
    • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy
    • Dbanie o zgodność działania sklepu z procedurami obowiązującymi w firmie

    Wymagania:

    • Zdolności przywódcze, umiejętność motywowania i szkolenia pracowników
    • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem (8-10 osób)
    • Wykształcenie średnie, mile widziane wyższe
    • Kilkuletnie doświadczenie w handlu detalicznym
    • Znajomość pakietu MS Office
    • Zorientowanie na osiąganie wyznaczonych celów

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez EURO-net sp. z o.o. moich danych osobowych, zawartych w przesłanej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji. Administratorem danych osobowych jest Euro-net Sp. z o.o. (właściciel marki RTV EURO AGD) z siedzibą przy ul. Muszkieterów 15, 02-273 Warszawa (Spółka). Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich poprawiania. Podanie danych osobowych, oznaczonych jako wymagane, jest dobrowolne, jednak niezbędne dla udziału w procesie rekrutacji.