Ta oferta pracy jest nieaktualna od 3 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik Sprzedaży Zagranicznej

  • lubelskie
  • Kierownik
  • 13.07.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    na rynek Bliski Wschód,
    (Półwysep Arabski=Arabia Saudyjska, Katar, Kuwejt, Oman, Zjednoczone Emiraty)
    Miejsce zatrudnienia: Polska, obszar działania: Bliski Wschód, Półwysep Arabski

    Bezpośrednia podległość - Dyrektor Handlowy w Polsce, Radom

    Szczegółowe obowiązki:

    • sprzedaż produktów i realizacja planów sprzedaży na powierzonych rynkach
    • przygotowanie planów sprzedaży i systematyczne analizowanie z przełożonym wyników sprzedaży
    • współpraca z aktualnymi klientami, systematyczne pozyskiwanie nowych
    • analiza rynków oraz aktualizacja informacji na temat potencjalnych klientów i firm konkurencyjnych
    • współpraca z placówkami dyplomatycznymi, ministerstwami, izbami przemysłowo -handlowymi, stowarzyszeniami producentów i innymi organizacjami mogącymi udzielić wsparcia w pozyskaniu nowych klientów i w realizacji sprzedaży
    • przyjmowanie i analiza zapytań ofertowych od klientów, oraz ich przekazywanie do działu projektowego w celu wyceny produktów
    • przygotowywanie kompleksowych wycen i ofert dla klientów
    • prowadzenie dokumentacji sprzedaży, ewidencjonowanie pism, zapytań ofertowych, ofert i zamówień napływających od klientów w systemie CRM
    • współpraca z działami technicznymi w zakresie uzgadniania szczegółów technicznych projektów realizowanych na powierzonych rynkach zagranicznych
    • prowadzenie negocjacji handlowych z klientami na powierzonych rynkach zagranicznych
    • współredagowanie i przygotowywanie umów handlowych i innych dokumentów związanych ze współpracą z klientami
    • aktywne wdrażanie na powierzonych rynkach promocji w celu zwiększenia sprzedaży
    • uczestniczenie w targach, misjach handlowych, konferencjach i sympozjach branżowych w celu promocji wyrobów firmy i dla pozyskania nowych klientów
    • przygotowywanie i terminowe przesyłanie przełożonym planów i raportów
    • bieżąca aktywna współpraca z współpracownikami Działu Handlowego i innych działów firmy w celu zapewnienia efektywnej komunikacji oraz sprawnej realizacji zadań
    • monitoring i bieżąca windykacja płatności od klientów
    • systematyczna aktualizacja bazy danych potencjalnych projektów BPOL w CRM

    Profil kandydata:

    • Biegła znajomość języka angielskiego
    • Język polski – ojczysty lub bardzo dobry.
    • Wykształcenie wyższe techniczne, inżynierskie. Preferowane kierunki: budownictwo, budowa maszyn, konstrukcje
    • Doświadczenie w sprzedaży dóbr inwestycyjnych
    • Gotowość do częstych podróży. 2-3 tygodnie w miesiącu spędzone na wizytach u klientów.
    • Preferowana forma zatrudnienia: umowa o pracę
    • Wynagrodzenie dwuskładnikowe: stałe + premia. Premia uzależniona od realizacji zadań i osiągniętych wyników
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do  Techmatik S.A., zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

    Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez Techmatik S.A. danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”.

    W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem rekrutacja@techmatik.pl

    Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres dwóch lat, a gdy wyraziłaś/eś zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach przez okres dwóch lat. Ponadto Twoje dane osobowe możemy przechowywać dla celów ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami związanymi z procesem rekrutacji przez okres dwóch lat.