Kierownik Sprzedaży

HIREWISE NEGACZ BORAWSKA SPÓŁKA KOMANDYTOWA

13 00018 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Zielona Góra

    Zielona Góra, lubuskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator, menedżer
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Rekrutujemy dla

Naszym klientem jest firma produkcyjno-dystrybucyjna z branży nowoczesnych opakowań. Ich odbiorcami jest głównie sektor FMCG, branża rolna oraz transportowa. Obsługują klientów polskich i zagranicznych, a swoją sprzedaż prowadzą poprzez doradzanie odpowiednich rozwiązań.

Chęć dotarcia do nowych klientów, a także ułożenia procesów wzbudziły potrzebę utworzenia nowego stanowiska w firmie. Szukam Kierownika Sprzedaży do operacyjnego zarządzania sprzedażą firmy oraz zespołem handlowym i BOKiem.

Twój zakres obowiązków

  • Współuczestniczenie w tworzeniu i układaniu całego działu sprzedaży i marketingu

  • Ścisła współpraca z zarządem firmy pod kątem strategii i kierunków rozwoju

  • Zarządzanie zespołem sprzedaży oraz biurem obsługi klienta liczącymi obecnie 6 osób, docelowo ma być to 10 osób

  • Wdrażanie narzędzi wspierających sprzedaż – obecnie firma jest na etapie wdrażania CRM

  • Zbudowanie kompetencji wewnątrz organizacji, zarówno poprzez rozmowy rozwojowe, dobór szkoleń i rozwój potencjału handlowego w zespole

  • Analiza potencjału oraz ekspansja na nowe rynki / branże polskie i zagraniczne – zwiększenie udziału w rynku

Wymagania pracodawcy

  • Możliwość pracy stacjonarnej w siedzibie firmy – Poniec, woj. Wielkopolskie

  • Wykształcenie wyższe – mile widziane kierunki to zarządzanie oraz pokrewne

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem sprzedażowym i marketingowym

  • Doświadczenie w samodzielnej sprzedaży B2B

  • Umiejętność tworzenia wielokanałowych strategii sprzedaży oraz budowania skutecznych zespołów

  • Doświadczenie w praktycznym zarządzaniu poprzez KPI i CRM

  • Znajomość języka angielskiego min. B2 – warunek konieczny, ponieważ firma sprzedaje na rynku EU

Pracodawca oferuje

  • Samodzielne, rozwojowe stanowisko dla osoby lubiącej tworzyć i kreować, budować coś od początku w zgranym zespole nowoczesnej organizacji

  • Pracę stacjonarną w miejscowości Poniec, z możliwością pracy hybrydowej (3 dni w biurze, 2 dni HO) po pełnym wdrożeniu

  • Zatrudnienie na podstawie umowy B2B, z wynagrodzeniem na poziomie 13-18 tys. zł netto na fv – ostateczna kwota będzie dopasowana do kompetencji i umiejętności Kandydata

  • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00

  • Wszystkie narzędzie niezbędne do komfortowego wykonywania pracy – samochód służbowy z kartą paliwową, telefon, laptop, dostęp do narzędzi online wspierających sprzedaż i zarządzanie

Benefity

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

  • możliwość uzyskania uprawnień

Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami, których CV będzie jasno wskazywało poszukiwane przez nas umiejętności i kompetencje. Proces rekrutacyjny będzie się składał z weryfikacji CV, 5-minutowej rozmowy telefonicznej, 45-minutowej wideo rozmowy kwalifikacyjnej, 90-minutowej rozmowy z elementami Assessment Center, spotkania w siedzibie firmy naszego klienta. Na koniec każdego etapu wrócimy do Ciebie z informacją zwrotną.