Oferta pracy
Numer ref.: 11/LP/SP/2021
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Stacji Paliw

LOTOS Paliwa Sp. z o.o.

  • Białystok

    Białystok, podlaskie
  • ważna jeszcze 16 dni
    do: 12 lis 2021
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

1. prowadzenie stacji paliw LOTOS zgodnie ze standardami korporacyjnymi

• przeprowadzanie rekrutacji pracowników stacji paliw

• organizacja pracy i prowadzenie dokumentacji podległego personelu

• wdrażanie nowych rozwiązań w zakresie standardów i promocji w celu zwiększenia konkurencyjności danej stacji paliw

2. budowanie zespołu nastawionego na cel ilościowy i jakościowy

• realizacja celów sprzedażowych

• maksymalizacja potencjału sprzedażowego stacji

3. bieżąca dbałość o majątek stacji

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe lub średnie

  • gotowość do prowadzenia własnej działalności gospodarczej

  • doświadczenie w pracy w handlu detalicznym

  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem pow. 5 osób

  • obsługa programów komputerowych w ramach pakietu MS Office

  • odpowiedzialność i zaangażowanie w pracę

  • uczciwość i rzetelność w prowadzeniu własnego biznesu

  • nastawienie na realizację zadań

  • pracę w rozwijającej się firmie o stabilnej pozycji rynkowej

  • wynagrodzenie zależne od wyników

To oferujemy

  • LOTOS Paliwa Spółka z o.o. przekazuje wybranemu kandydatowi prowadzenie stacji po podpisaniu standardowej umowy regulującej zasady współpracy pomiędzy Spółką i firmą Prowadzącego stację

  • przed objęciem stacji wybrany kandydat uczestniczy w zaawansowanym szkoleniu