Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Kierownik Stacji Paliw

Shell Business OperationsO firmie

  • Gdańsk, Gdynia, Słupsk

  • Ogłoszenie wygasło 3 dni temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie jedną lub dwoma stacjami paliw

  • Kierowanie grupą około 12 pracowników w oparciu o obowiązujące standardy

  • Odpowiedzialność za wyniki w szczególności aktywną sprzedaż

  • Motywowanie, wspieranie i szkolenie swojego zespołu

  • Stałe działania celem osiągnięcia planowanego poziomu sprzedaży

  • Efektywne wdrażenie aktualnych promocji wraz z monitorowaniem wyników

  • Zapewnienie sprawności operacyjnej stacji paliw

  • Szkolenie podległego zespołu

  • Budowanie pozytywnego wizerunku stacji

  • Zapewnienie przestrzegania audytów, procedur bezpieczeństwa związanych z funkcjonowaniem stacji

Nasze wymagania

  • Posiadania lub gotowości założenia własnej działalności gospodarczej

  • Zaangażowania w wyznaczone cele

  • Bardzo dobrej organizacji pracy - umiejętność identyfikacji priorytetów

  • Doświadczenia w placówkach handlu detalicznego (sklep, restauracja, dyskont)

  • Znajomość pakietu MS Office (Excel w szczególności)

To oferujemy

  • Samodzielną i odpowiedzialną pracę, w sprawdzonym modelu biznesowym

  • Dużą samodzielność i swobodę w zarządzaniu zespołem pracowników

  • Zdobywanie nowych umiejętności i stałe szkolenia

  • Możliwość samorealizacji i zdobywania wynagrodzenia uzależnionego od uzyskanych wyników

  • System profesjonalnych szkoleń

Opis stanowiska

Zatrudnione osoby odpowiedzialne będą za kierowanie zespołem pracowników, zapewnienie doskonałej obsługi klienta, realizację planów sprzedażowych, kontrolę i zamawianie towaru oraz kontakt z instytucjami i dostawcami.

Oferty znajdujące się na tej stronie nie są ofertami pracy w Shell Polska Sp. z o.o. Państwa zgłoszenia będą przekazane bezpośrednio do osób prawnych prowadzących stacje Shell w Polsce.