Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Stacji Paliw

AMIC POLSKA Sp. z o.o.

  • Katowice

    Katowice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator, menedżer
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie stacji paliw AMIC Energy zgodnie ze standardami korporacyjnymi,

  • Realizacja celów sprzedażowych w zakresie sprzedaży paliw, usług oraz towarów sklepowych i oferty SUBWAY®

  • Zarządzanie zespołem pracowników stacji paliw zatrudnionych we własnym imieniu,

  • Wdrażanie nowych rozwiązań w zakresie standardów i promocji;

  • Bieżąca dbałość o powierzone mienie na stacji

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w zarządzaniu placówką handlową/usługową, najchętniej w gastronomii lub w handlu

  • Doświadczenie w prowadzeniu działalności gospodarczej lub gotowość do jej podjęcia

  • Umiejętność zarządzania ludźmi

  • Pozytywne nastawienie, energia w działaniu i zaangażowanie

  • Uczciwość i odpowiedzialność

To oferujemy

  • Uczciwe i przejrzyste warunki współpracy

  • Wsparcie merytoryczne, szkoleniowe, marketingowe w oparciu o korporacyjne standardy i procedury

  • Zaopatrzenie w towary sklepowe

  • Zapewnienie terminowych dostaw dobrej jakości paliw na stacje

  • Nadzór techniczny, naprawę oraz konserwację urządzeń i systemów na stacji

  • Brak konieczności angażowania kapitału własnego. Finansujemy koszty działalności!

  • Benefity

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

Firma paliwowa AMIC Polska zarządzająca na terenie Polski siecią 116 nowoczesnych stacji paliw AMIC ENERGY.

Przewiń do profilu firmy