Oferta pracy

Kierownik Stacji Paliw

Klient Pracuj.plO firmie

  • Lublin

    Lublin, lubelskie
  • Ważna jeszcze 22 dni
    do: 23 mar 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie stacją paliw w oparciu o standardy koncernu paliwowego

  • kierowanie personelem stacji paliw

  • efektywne wdrażanie aktualnych akcji marketingowych wraz z monitorowanie wyników

  • zapewnienie sprawności operacyjnej stacji paliw

Nasze wymagania

  • doświadczenia w pracy na stacji paliw na stanowisku kierowniczym

  • zaangażowania w realizacji wyznaczonych celów

  • doświadczenia w zarządzaniu zasobami ludzkimi

  • bardzo dobra organizacja pracy

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę na czas nieokreślony

  • system premii adekwatny do osiąganych wyników

  • dużą samodzielność i swobodę w zarządzaniu zespołem pracowników

  • pracę w stabilnej firmie będącej partnerem wiodącego koncernu paliwowego na świecie.