Oferta pracy

Kierownik stacji paliw Orlen

Polski Koncern Naftowy ORLEN SA

  • Warzyce (pow. jasielski)

    Warzyce (pow. jasielski), podkarpackie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie stacją paliw zgodnie ze standardami PKN ORLEN S.A.

  • Realizacja planów sprzedaży paliw, towarów i usług

  • Zapewnienie najwyższych standardów obsługi klienta

  • Rekrutacja, zatrudnianie i dbanie o rozwój pracowników stacji paliw

Nasze wymagania

  • Gotowość do prowadzenia własnej działalności gospodarczej i osobistego zarządzania stacją paliw w oparciu o umowę cywilno-prawną zawartą z PKN ORLEN SA

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem

  • Doświadczenie w handlu detalicznym

  • Umiejętności organizacyjne

  • Znajomość technik sprzedaży oraz orientacja na klienta

  • Ukierunkowanie na osiąganie wyników (świadomość celów i kosztów)

  • Dyspozycyjność

  • Wniesienie zwrotnego zabezpieczenia (zawarcie umowy kaucyjnej, możliwość płatności w ratach)

Mile widziane

  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Możliwość rozwoju zawodowego we współpracy z firmą będącą liderem na polskim rynku paliw

  • Profesjonalne szkolenia oraz możliwość udziału w projektach o zasięgu ogólnopolskim

  • Wsparcie Koncernu w zakresie zarządzania prowadzoną stacją

  • Benefity

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • system premiowy

Etapy rekrutacji
1

Przesłanie Aplikacji

2

Analiza CV

3

Spotkanie Rekrutacyjne

4

Witamy w PKN ORLEN!

PKN ORLEN jest nowoczesnym graczem na rynku paliw i energetyki, największą firmą w Europie Środkowo-Wschodniej, notowaną w prestiżowych, światowych zestawieniach Fortune Global 500, Platts TOP250 czy Thompson Reuters TOP100.

Przewiń do profilu firmy