Oferta pracy

Kierownik stacji paliw Orlen

PKN ORLEN S.A.O firmie

  • Zalesie (pow. szamotulski), wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • Kontrakt B2B
  • Kierownik / Koordynator

PKN ORLEN S.A. jest czołową firmą paliwową w Polsce i Europie Środkowej, notowaną na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Jest producentem, dystrybutorem i sprzedawcą najwyższej jakości produktów rafineryjnych i petrochemicznych, posiadającym największą sieć stacji benzynowych w Polsce. W związku z rozwojem sieci aktualnie poszukujemy zmotywowanych i otwartych na nowe wyzwania kandydatów do prowadzenia stacji paliw.

KIEROWNIK STACJI PALIW ORLEN

Podstawowe zadania:

  • zarządzanie stacją paliw zgodnie ze standardami PKN ORLEN S.A.
  • realizacja planów sprzedaży paliw, towarów i usług
  • zapewnienie najwyższych standardów obsługi klienta
  • rekrutacja, zatrudnianie i dbanie o rozwój pracowników stacji paliw

Od Kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenia minimum średniego
  • doświadczenia w zarządzaniu zespołem
  • doświadczenia w handlu detalicznym
  • umiejętności organizacyjnych
  • znajomości technik sprzedaży oraz orientacji na klienta
  • ukierunkowania na osiąganie wyników (świadomość celów i kosztów)
  • dyspozycyjności
  • umiejętności obsługi komputera

Wymagania formalne:

  • gotowość do prowadzenia własnej działalności gospodarczej i osobistego zarządzania stacją paliw w oparciu o umowę cywilno-prawną zawartą z PKN ORLEN SA

Oferujemy:

  • możliwość rozwoju zawodowego we współpracy z firmą będącą liderem na polskim rynku paliw
  • profesjonalne szkolenia oraz możliwość udziału w projektach o zasięgu ogólnopolskim
  • wsparcie Koncernu w zakresie zarządzania prowadzoną stacją

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji za pomocą Aplikuj Teraz.

Miejsce pracy:  stacja paliw PKN Orlen S.A. w Zalesiu - MOP z restauracją przy trasie A2 , woj. wielkopolskie

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy