Ta oferta pracy jest nieaktualna od 20 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik Stolarni

  • Warszawa, mazowieckie
  • Kierownik
  • 31.05.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Stowarzyszenie Menadżerów, firma działająca w zakresie rozrywki, komunikacji i kultury, poszukuje osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

    KIEROWNIK STOLARNI
    Miejsce pracy: Warszawa

    Zakres obowiązków:

    odpowiedzialność za koordynację prac i nadzór nad funkcjonowaniem stolarni, w tym:

    • Organizowanie pracy stolarni
    • Zarządzanie zespołem pracowników i współpracowników
    • Nadzór nad realizacją zadań i odpowiedzialność za cały etap produkcji
    • Dobór dostawców, dokonywanie i planowanie zakupu materiałów do produkcji, optymalizacja cen zakupu
    • Zapewnienie wykonywania pracy zgodnie z obowiązującymi przepisami i procedurami produkcyjnymi pod względem jakości, terminowości i efektywności
    • Podejmowanie działań zmierzających do optymalizacji procesu produkcji oraz wzrostu efektywności
    • Zapewnienie standardów i wysokiej jakości wytwarzanych produktów, świadczonych usług i obsługi klienta
    • Raportowanie statusu realizowanych zadań w oparciu o ustalony harmonogram
    • Współpraca z działem handlowym zajmującym się pozyskiwaniem zleceń oraz działem projektowania

    Wymagania:

    • Wykształcenie techniczne, preferowany kierunek: technologia drewna lub pokrewne
    • Minimum czteroletnie doświadczenie na stanowisku kierowniczym w branży stolarskiej
    • Znajomość nowoczesnych technologii wykorzystywanych w przemyśle drzewnym i meblarskim, w szczególności znajomość technologii CNC
    • Wysoko rozwinięte umiejętności organizacyjne, kierownicze i komunikacyjne
    • Umiejętność czytania rysunku technicznego
    • Znajomość obsługi oprogramowania MS Office, programów CAD (również dedykowanych dla branży meblarskiej)
    • Umiejętność planowania i monitorowania działań pod względem ich kosztów materiałowych i efektywności
    • Zorientowanie na wyniki i skuteczność w działaniu, wysoką jakość produktów i usług
    • Prawo jazdy kat. B

    Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie oraz możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
    • Umowę o pracę (możliwa także inna forma współpracy)
    • Benefity pracownicze
    • Realizację odpowiedzialnych i interesujących zadań
    • Możliwość rozwoju zawodowego w dużej organizacji działającej według najwyższych standardów
    • Pracę w dynamicznie rozwijającej się grupie o stabilnej pozycji na rynku

    Czekamy na Twoje CV!

    Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

    Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych kandydata do pracy

    Administrator danych - Zjednoczone Przedsiębiorstwa Rozrywkowe S.A. adres do korespondencji: ul. Senatorska 13/15, 00-075 Warszawa.

    Inspektor ochrony danych
    Wyznaczyliśmy inspektora ochrony danych, z którym możecie się Państwo skontaktować w sprawie ochrony swoich danych osobowych i ochrony swoich praw: [email protected]

    Cele i podstawy prawne przetwarzania Państwa danych:
    1. prowadzenie rekrutacji, podstawa prawna: art. 6 ust. 1 lit. a RODO (zgoda),
    2. wypełnianie obowiązków prawnych wynikających z ustawy o promocji zatrudnienia i instytucjach rynku pracy (dotyczy tylko kandydatów - cudzoziemców), podstawa prawna: art. 6 ust. 1 lit. c RODO (obowiązek prawny);
    3. obsługa prawna, podstawa prawna: art. 6 ust. 1 lit. f RODO (prawnie uzasadniony interes – obsługa prawna).
    Odbiorcy danych
    • Administrator będzie przekazywał Państwa dane osobowe podmiotom przetwarzającym dane na zlecenie administratora w zakresie obsługi informatycznej i prawnej – przy czym takie podmioty przetwarzają dane osobowe na podstawie umowy z administratorem i wyłącznie zgodnie z poleceniem administratora.
    • Jeżeli wyrazicie Państwo zgodę na udostępnienie danych osobowych innym podmiotom z grupy administratora (tj. podmiotom z nim powiązanym), administrator udostępni Państwa dane dla celów udziału w obecnych oraz przyszłych procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez te podmioty.
    Państwa prawa związane z przetwarzaniem danych
    • prawo dostępu do danych osobowych oraz prawo żądania ich sprostowania, ich usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania,
    • prawo cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych,
    • inne prawa opisane w szczegółowej informacji o przetwarzaniu danych osobowych.
    Szczegółowe informacje na temat przetwarzania Państwa danych możecie Państwo uzyskać zwracając się pod adres:   [email protected] lub [email protected]

    Jeżeli chcecie Państwo, abyśmy zachowali Wasze CV w naszej bazie, prosimy umieścić dodatkowo w CV następujące zgody.

    Proces rekrutacji pracowników – zgoda
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Zjednoczone Przedsiębiorstwa Rozrywkowe S.A. moich danych osobowych podanych w dokumentach rekrutacyjnych (np. CV, list motywacyjny) oraz zebranych podczas ewentualnej rozmowy kwalifikacyjnej w celu prowadzenia procesu rekrutacji.

    Przyszły proces rekrutacji pracowników – zgoda
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Zjednoczone Przedsiębiorstwa Rozrywkowe S.A. moich danych osobowych podanych w dokumentach rekrutacyjnych (np. CV, list motywacyjny) oraz zebranych podczas ewentualnej rozmowy kwalifikacyjnej w celu prowadzenia przez Zjednoczone Przedsiębiorstwa Rozrywkowe S.A. przyszłych procesów rekrutacyjnych.

    Udostępnianie danych osobowych w celach rekrutacyjnych spółkom z grupy Zjednoczonych Przedsiębiorstw Rozrywkowych S.A. – zgoda
    Wyrażam zgodę na udostępnienie przez Zjednoczone Przedsiębiorstwa Rozrywkowe S.A. moich danych osobowych podanych w dokumentach rekrutacyjnych (np. CV, list motywacyjny) oraz zebranych podczas ewentualnej rozmowy kwalifikacyjnej innym podmiotom należącym do grupy Zjednoczonych Przedsiębiorstw Rozrywkowych S.A (tj. podmiotów powiązanych z tą spółką) dla celów prowadzenia przez te podmioty obecnych oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych.

    Możecie Państwo wycofać zgody w każdym czasie, wysyłając mail pod adres: [email protected] lub [email protected] Cofnięcie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, które miało miejsce przed wycofaniem zgody.