Oferta pracy

Kierownik Studia Fitness

McFIT Polska Sp. z o.o.

  • Szczecin

    Szczecin, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator, menedżer
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Jako Kierownik Studia jesteś odpowiedzialny za obsługę klientów oraz za załatwianie wszelkich bieżących spraw personalnych i administracyjnych, wchodzących w zakres działalności studia fitness.

  • Odpowiadasz za zespół składający się maksymalnie z ok. 20 pracowników, których mocne strony i potencjał samodzielnie rozpoznajesz i wspierasz.

  • Do Twoich obowiązków należą również dobór i rozwój personelu, a także dbanie o pozytywną atmosferę w zespole.

  • Jako wzór do naśladowania dla trenerów aktywnie przekazujesz klientom na powierzchni treningowej naszą koncepcję TRENINGU McFIT, pamiętając przy tym o uśmiechu i pozytywnym nastawieniu.

Nasze wymagania

  • Swoim inspirującym sposobem bycia i dużą dawką dobrego humoru motywujesz klientów i pracowników do osiągania swoich celów

  • Masz talent organizacyjny i odznaczasz się dobrze ustrukturyzowanym sposobem pracy

  • Stale pamiętasz o tym, aby mieć w centrum uwagi życzenia naszych klientów

  • Branże sportu i fitnessu są Ci bliskie

  • Cechujesz się silnie rozbudowanymi kompetencjami społecznymi oraz sytuacyjnym stylem przywództwa

  • Mile widziane są wykształcenie trenerskie oraz doświadczenie w pracy na stanowiskach kierowniczych

  • Praktyczne doświadczenie w branży usług dopełni Twój profil

  • Znajomość języka angielskiego będzie Twoim dodatkowym atutem

To oferujemy

McFIT gwarantuje Ci jedyną w swoim rodzaju kulturę firmy z miejscem na indywidualność — dla nas ludzie są ludźmi, nie zasobami. Wspieramy i wymagamy. Jeśli masz talent i do nas pasujesz, otrzymasz u nas szanse i wyzwania, których dotąd szukałeś.

McFIT to innowacyjna sieć fitness posiadająca w Polsce 14 klubów. Na potrzebach naszych klientów skupiamy się jednak nie tylko w klubach. Od budowy, przez ekspansję, aż po marketing – codziennie dokładamy wszelkich starań, by oferować im najlepsze wrażenia z treningu. Teraz Ty masz szansę aktywnie przyczynić się do tego rozwoju.

Przewiń do profilu firmy