Ta oferta pracy jest nieaktualna od 100 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik supermarketu

  • Zawoja (pow. suski), Maków Podhalański, Nowy Targ, małopolskie
  • Kierownik
  • 14.06.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    SUPER MARKET RAJSKI SPÓŁKA JAWNA

    Super Market Rajski jest spółką rodzinną działającą na rynku od blisko 20 lat, funkcjonującą w ramach polskiej sieci handlowej Lewiatan.

    Miejsce pracy: Maków Podhalański (okolice), Nowy Targ (okolice), Zawoja (pow. suski)

    Opis stanowiska:

    • Zapewnienie funkcjonowania sklepu zgodnie z obowiązującymi standardami firmowymi,
    • Organizowanie, wspieranie i nadzorowanie pracy zespołu,
    • Zapewnienia obsługi klientów na najwyższym poziomie,
    • Reprezentowanie firmy wobec klientów i dostawców.

    Wymagania:

    • Wykształcenie minimum średnie,
    • Rzetelność i uczciwość,
    • Umiejętność kierowania zespołem, motywowania i pozyskiwania zaangażowania pracowników,
    • Wysoka motywacja do pracy, gotowość do zaangażowania się w realizację strategii firmy,
    • Umiejętność wpływania na innych, negocjacji,
    • Umiejętność planowania i organizacji pracy oraz skuteczność działania,
    • Mile widziane doświadczenie w zarządzaniu.

    Oferujemy:

    • Stabilny pracodawca – firma rodzinna, na rynku od blisko 20 lat,
    • Wynagrodzenie zasadnicze + premia + ekwiwalent,
    • Możliwość skorzystania z pakietów prywatnej opieki medycznej i ubezpieczenie na życie,
    • Zniżka na zakupy,
    • Bony na święta,
    • „Wczasy pod gruszą”,
    • Sklepy zamknięte w niedziele i święta,
    • Osoby niepełnosprawne są mile widzianymi kandydatami.

    Osoby zainteresowane podjęciem pracy na w/w stanowisku prosimy o przesłanie CV klikając w przycisk APLIKUJ.

    W celu uzyskania dodatkowych informacji na nasz temat,
    odwiedź naszą stronę internetową: www.rajski.com.pl

    Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U. nr 133 poz. 883)