Kierownik supermarketu

  • Zawoja (pow. suski), Maków Podhalański, Nowy Targ, małopolskie
  • Kierownik
  • 14.06.2018
  • Ważna jeszcze 25 dni (do 14.07.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    SUPER MARKET RAJSKI SPÓŁKA JAWNA

    Super Market Rajski jest spółką rodzinną działającą na rynku od blisko 20 lat, funkcjonującą w ramach polskiej sieci handlowej Lewiatan.

    Miejsce pracy: Maków Podhalański (okolice), Nowy Targ (okolice), Zawoja (pow. suski)

    Opis stanowiska:

    • Zapewnienie funkcjonowania sklepu zgodnie z obowiązującymi standardami firmowymi,
    • Organizowanie, wspieranie i nadzorowanie pracy zespołu,
    • Zapewnienia obsługi klientów na najwyższym poziomie,
    • Reprezentowanie firmy wobec klientów i dostawców.

    Wymagania:

    • Wykształcenie minimum średnie,
    • Rzetelność i uczciwość,
    • Umiejętność kierowania zespołem, motywowania i pozyskiwania zaangażowania pracowników,
    • Wysoka motywacja do pracy, gotowość do zaangażowania się w realizację strategii firmy,
    • Umiejętność wpływania na innych, negocjacji,
    • Umiejętność planowania i organizacji pracy oraz skuteczność działania,
    • Mile widziane doświadczenie w zarządzaniu.

    Oferujemy:

    • Stabilny pracodawca – firma rodzinna, na rynku od blisko 20 lat,
    • Wynagrodzenie zasadnicze + premia + ekwiwalent,
    • Możliwość skorzystania z pakietów prywatnej opieki medycznej i ubezpieczenie na życie,
    • Zniżka na zakupy,
    • Bony na święta,
    • „Wczasy pod gruszą”,
    • Sklepy zamknięte w niedziele i święta,
    • Osoby niepełnosprawne są mile widzianymi kandydatami.

    Osoby zainteresowane podjęciem pracy na w/w stanowisku prosimy o przesłanie CV klikając w przycisk APLIKUJ.

    W celu uzyskania dodatkowych informacji na nasz temat,
    odwiedź naszą stronę internetową: www.rajski.com.pl

    Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U. nr 133 poz. 883)