Kierownik

POLOmarket Sp. z o.o.

Wyzwolenia 21b

Swarożyn (pow. tczewski)

Twój zakres obowiązków

  • zapewnienie prawidłowego funkcjonowania podległego magazynu,

  • wdrażanie procedur i instrukcji postępowania na magazynie,

  • organizacja pracy oraz nadzór nad podległymi pracownikami,

  • przygotowywanie raportów i analiz w obszarze logistyki,

  • kreowanie nowych rozwiązań logistycznych,

  • rozwiązywanie problemów związanych z realizowanymi zleceniami (opóźnienia, sytuacje kryzysowe, awarie).

Nasze wymagania

  • minimum 2-letnie doświadczenie w logistyce,

  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem,

  • bardzo dobra organizacja pracy, umiejętność pracy pod presją czasu,

  • znajomość programów z pakietu Microsoft Office,

  • dyspozycyjność i odpowiedzialność,

  • czynne prawo jazdy kat. B.,

  • umiejętność obsługi systemu SAP lub Qguar będzie dodatkowym atutem.

Mile widziane

  • doświadczenie w branży FMCG.

To oferujemy

  • umowa o pracę,

  • przyjazna atmosfera,

  • pakiet opieki medycznej,

  • grupowe ubezpieczenie,

  • program benefit,

  • kurs języka angielskiego,

  • wydarzenia i imprezy firmowe,

  • wyprawka dla pierwszoklasistów,

  • rozwój i szkolenia.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • wyprawka szkolna

POLOmarket to największa polska sieć supermarketów, zbudowana od podstaw z zaangażowaniem wyłącznie polskiego kapitału. Zaczynaliśmy w 1997 roku od 27 sklepów. Dziś POLOmarket to ponad 280 nowoczesnych placówek na terenie całej Polski. Jesteśmy ulubionym miejscem zakupów milionów Polaków. Miesięcznie odwiedza nas prawie 9 mln klientów w całym kraju. Podstawą sukcesów naszej firmy są pracownicy. Umiejętności każdego z nich, połączone z duchem pracy zespołowej, motywacją i poczuciem odpowiedzialności decydują o rozwoju przedsiębiorstwa. Obecnie jesteśmy pracodawcą dającym zatrudnienie ponad 5 500 osobom.

Przewiń do profilu firmy