Oferta pracy

Kierownik techniczny

Sembly Sp. z o.oO firmie

6‐8 zł brutto / mies.
  • Toruńska 151
    Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik

Sembly Sp. z o.o

Toruńska 151

Bydgoszcz

Szanowni Państwo!

Jesteśmy młodą, prężnie rozwijająca się firmą w branży elektroniki użytkowej. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydatów/kandydatek na stanowisko:

Główne zadania:

  • Kierowanie pracą działu inżynierii produkcji oraz działu serwisu w fabryce telewizorów LCD (obszar Final Assembly).
  • Planowanie, wdrażanie, kontrola, optymalizacja oraz ciągłe doskonalenie procesów produkcyjnych pod względem bezpieczeństwa, jakości, wydajności i kosztów.
  • Redukcja odrzutów z linii produkcyjnych poprzez wyeliminowanie błędów pracowników produkcji.
  • Wprowadzanie usprawnień mających na celu podnoszenie wskaźników wydajnościowych pracowników i linii produkcyjnych.
  • Zapewnienie prawidłowej pracy maszyn, urządzeń i wyposażenia produkcyjnego. Planowanie i wykonywanie przeglądów, konserwacji, napraw.
  • Reprezentowanie firmy na zewnątrz w kontaktach z serwisami zewnętrznymi, podwykonawcami, dostawcami, urzędami w sprawach dotyczących maszyn, urządzeń i wyposażenia produkcyjnego.
  • Współpraca z specjalistą ds. BHP w zakresie kontroli stanu technicznego maszyn, urządzeń, narzędzi i wyposażenia produkcyjnego oraz związanej dokumentacji.
  • Prowadzenie wymaganej dokumentacji i nadzór nad dokumentacją.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (kierunki: elektronika, automatyka, robotyka, elektrotechnika lub inne związane z elektroniką).
  • Minimum 3 lata doświadczenia na stanowisku kierowniczym w dziale inżynierii produkcji, produkcji lub serwisie urządzeń elektronicznych.
  • Kilkuletnie doświadczenie w zakładzie produkcyjnym z branży elektroniki użytkowej, Automotive lub pokrewnej.
  • Praktyczna znajomość  Lean Manufacturing.
  • Samodzielność, proaktywność, wysokie zdolności organizacyjne.
  • Nastawienie na cel, skuteczność, efektywność, rzetelność.
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację (B2/C1).

Mile widziane

  • Znajomość metod analizy i optymalizacji kosztów procesu produkcyjnego;
  • Wiedza dotycząca systemu zarządzania jakością ISO 9001;
  • Znajomość norm i standardów, które muszą spełniać odbiorniki telewizyjne.
  • Praktyczna znajomość zagadnień z zakresu mechaniki, elektryki i automatyki.

Zapewniamy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • pracę w międzynarodowym środowisku, w firmie, której produkty są dostępne na rynkach całej unii europejskiej;
  • dużą samodzielność działania oraz możliwość realizacji własnych pomysłów w międzynarodowej organizacji;
  • ambitną rolę dającą możliwość wdrażania własnych pomysłów i inicjatyw;
  • pracę w centrum Bydgoszczy (bardzo dogodny dojazd, blisko przystanki autobusowe, tramwajowe, stacja PKP);
  • przyjazną atmosferę;
  • świadczenia z ZFŚS

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy