Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Techniczny

Sembly Sp. z o.oO firmie

7 5009 000 brutto / mies.
  • Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik

Szanowni Państwo!

Jesteśmy młodą, prężnie rozwijająca się firmą w branży elektroniki użytkowej. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydatów/kandydatek na stanowisko:

Główne zadania:

- Kierowanie pracą działu inżynierii produkcji oraz działu serwisu w fabryce telewizorów LCD (obszar Final Assembly).

- Planowanie, wdrażanie, kontrola, optymalizacja oraz ciągłe doskonalenie procesów produkcyjnych pod względem bezpieczeństwa, jakości, wydajności i kosztów.

- Zapewnienie prawidłowej pracy maszyn, urządzeń i wyposażenia produkcyjnego. Planowanie i wykonywanie przeglądów, konserwacji, napraw.

- Reprezentowanie firmy na zewnątrz w kontaktach z serwisami zewnętrznymi, podwykonawcami, dostawcami, urzędami w sprawach dotyczących maszyn, urządzeń i wyposażenia produkcyjnego.

- Współpraca z specjalistą ds. BHP w zakresie kontroli stanu technicznego maszyn, urządzeń, narzędzi i wyposażenia produkcyjnego oraz związanej dokumentacji.

Wymagania:

- Wykształcenie wyższe techniczne (kierunki: elektronika, automatyka, robotyka, elektrotechnika lub inne związane z elektroniką).

- Minimum 2 lata doświadczenia na stanowisku kierowniczym w dziale inżynierii produkcji, produkcji lub serwisie urządzeń elektronicznych.

- Kilkuletnie doświadczenie w zakładzie produkcyjnym z branży elektroniki użytkowej, Automotive lub pokrewnej.

- Praktyczna znajomość Lean Manufacturing.

- Samodzielność, proaktywność, wysokie zdolności organizacyjne.

- Nastawienie na cel, skuteczność, efektywność, rzetelność.

- Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację (B2/C1).

Mile widziane

- Znajomość metod analizy i optymalizacji kosztów procesu produkcyjnego;

- Wiedza dotycząca systemu zarządzania jakością ISO 9001;

- Znajomość norm i standardów, które muszą spełniać odbiorniki telewizyjne.

- Praktyczna znajomość zagadnień z zakresu mechaniki, elektryki i automatyki.

Zapewniamy

- Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

- Pracę w międzynarodowym środowisku, w firmie, której produkty są dostępne na rynkach całej unii europejskiej;

- Dużą samodzielność działania oraz możliwość realizacji własnych pomysłów;

- Pracę w centrum Bydgoszczy (bardzo dogodny dojazd, blisko przystanki autobusowe, tramwajowe, stacja PKP);

- Świadczenia z ZFŚS;

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji.

Ogłoszenie archiwalne