Oferta pracy

Kierownik Techniczny

Work & People Sp. z o.o.O firmie

  • Ciechanów, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator
Firma Work & People Sp. z o. o jest Agencją Zatrudnienia w kraju i za granicą (numer wpisu do rejestru agencji zatrudnienia to 3779/3) i od ponad 12 lat wspiera koncerny i grupy kapitałowe renomowanych firm zagranicznych oraz krajowych w zakresie rekrutacji stałych oraz pracy tymczasowej.

Oferta pracy stałej

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • bezpośredni nadzór i kierowanie działaniami w zakresie utrzymania ruchu, serwisowania i napraw, mających na celu zapewnienie ciągłości linii produkcyjnych
  • planowanie, przygotowanie i nadzór realizacji budżetu działu technicznego
  • przygotowanie i prowadzenie projektów inwestycyjnych
  • planowanie i dbanie o właściwy poziom techniczny wykonywanych remontów, konserwacji, przeglądów technicznych maszyn, urządzeń oraz instalacji
  • tworzenie standardów i warunków do prawidłowej eksploatacji maszyn i urządzeń
  • zapewnienie zaopatrzenia technicznego oraz nadzór nad realizacją usług
  • prowadzenie, opracowywanie i aktualizacja dokumentacji technicznej
  • dbałość o odpowiednie warunki pracy, zgodne z wymogami BHP i ochrony przeciwpożarowej, eliminowanie ryzyk i zagrożeń w zakresie BHP
  • współpraca z Dyrektorem Zakładu, Działem Produkcji, Działem Zakupów - konsultowanie projektów nowych uruchomień, procesów technologicznych
  • organizacja i koordynacja pracy Działu Technicznego
  • wdrażanie zasad i narzędzi Lean Manufacturing, TPM

WYMAGANIA

  • wykształcenie minimum średnie techniczne / preferowane wykształcenie wyższe techniczne
  • kilkuletnie doświadczenie zawodowe w dziale technicznym na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej z branży spożywczej
  • praktyczna znajomość problematyki związanej z naprawami i konserwacją maszyn i urządzeń
  • znajomość standardów jakości i bezpieczeństwa żywności tj. HACCP, BRC
  • praktyczna znajomość systemu CAD
  • posiadanie uprawnień zawodowych - świadectwo kwalifikacji SEP i UTD na wózki widłowe
  • doświadczenie w kierowaniu grupą pracowników
  • zdolności organizacyjne
  • komunikatywność.
  • znajomość języka angielskiego mile widziana

OFERUJEMY

  • zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • pracę w oparciu o umowę o pracę
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest: Work & People z o.o. z siedzibą we Wrocławiu ul. Podwale 75, 50-449 Wrocław, NIP 8942900096, REGON 20515496

W CV proszę umieścić klauzulę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Work & People z o.o. moich danych osobowych podanych w ramach rekrutacji, tj. danych identyfikacyjnych, danych adresowych, danych kontaktowych, danych o wykształceniu, doświadczeniu, umiejętnościach, uprawnieniach.) w celu wzięcia udziału w procesie rekrutacji. Podanie wskazanych wyżej, wymaganych danych osobowych jest dobrowolne, jednak ich niepodanie uniemożliwia przeprowadzenie procesu rekrutacji.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy