Oferta pracy

Kierownik Techniczny ds. Floty Samochodów Ciężarowych

PreZero Service Centrum Sp. z o.o.O firmie

PreZero Service Centrum Sp. z o.o.

Łąkoszyńska 127

Kutno

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie napraw i przeglądów środków transportowych – samochody ciężarowe;

  • Współpraca z firmami zewnętrznymi w zakresie napraw i przeglądów;

  • Prowadzenie dokumentacji technicznej sprzętu;

  • Realizacja i optymalizacja zakupów części i usług związanych z parkiem samochodowym;

  • Nadzór nad terminarzem wymagań technicznych floty;

  • Nadzór nad wymaganymi przeglądami;

  • Nadzór nad wyposażeniem floty oraz bieżąca kontrola;

  • Nadzór nad kartami paliwowymi, urządzeniami pokładowymi;

  • Przygotowanie miesięcznych raportów oraz analiz dotyczących kosztów floty;

  • Monitorowanie stanu technicznego pojazdów;

  • Obsługa administracyjna floty samochodowej oraz raportowanie wykonanych działań;

  • Nadzór i koordynacja likwidacji szkód komunikacyjnych;

  • Konserwacja urządzeń transportu bliskiego (UDT);

  • Opracowywanie cyklicznych analiz i raportów z zakresu zarządzania flotą.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na stanowisku technicznym związanym z koordynacją floty;

  • Znajomości zagadnień i procedur związanych z eksploatacją pojazdów samochodowych;

  • Wykształcenie min średnie (mile widziane techniczne);

  • Dobra znajomość środowiska Windows i MS Office;

  • Prawo jazdy kat. B (dojazdy do oddziałów firmy w woj. łódzkim i mazowieckim);

  • Bardzo dobrej znajomości MS Office, szczególnie programu Excel;

  • Samodzielność i doskonała organizacja pracy, wielozadaniowość.

Mile widziane

  • Prawo jazdy kat. C;

  • Certyfikat kompetencji zawodowych w krajowym transporcie rzeczy (licencja na transport).

To oferujemy

  • Samodzielne stanowisko, ciekawą, pełną wyzwań pracę bezpośrednio związaną z inicjatywą wzrostu grupy;

  • Przyjazną atmosferę pracy;

  • Możliwość rozwoju zawodowego i udziału w szkoleniach;

  • Duży zakres samodzielności oraz odpowiedzialności;

  • Stabilne warunki zatrudnienia;

  • Rynkowe wynagrodzenie;

  • Pakiet opieki medycznej;

  • Karnety sportowe.

PreZero jest jednym z wiodących dostawców usług w zakresie gospodarki odpadami i ochrony środowiska. Jesteśmy najlepsi w tym, co robimy dlatego, że zatrudniamy najlepszych ludzi. Pora powiększyć nasz zespół! Poszukujemy zaangażowanych pracowników, którzy potrafią szybko dostosować się do zmieniających się wyzwań naszego rynku, chcą pracować w ekscytującym, obiecującym oraz innowacyjnym środowisku i rozwijać się razem z nami.

Przewiń do profilu firmy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy