Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Techniczny Elektrotechnik

CSI EUROPE sp. z o.o.

umowa o pracę
10 00014 000 brutto / mies.
kontrakt B2B
12 00017 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Twój zakres obowiązków

  • Udział w prowadzeniu projektów realizowanych przez spółkę od etapu przetargu do zakończenia w szczególności pod względem technicznym

  • Wsparcie Dyrektora działu w sprawach technicznych i kontraktowych

  • Monitorowanie postępów projektów prowadzonych przez spółkę

  • Przygotowywanie koncepcji do wycen, wariantowo oraz analiza ryzyka

  • Reprezentowanie spółki w sprawach technicznych na przypisanych projektach

  • Przeprowadzanie przetargów, zapytań ofertowych wspólnie z działem zakupów

  • Samodzielne rozwiązywanie problemów technicznych występujących w toku realizacji projektów z uwzględnieniem budżetu

  • Przygotowywanie harmonogramów prac, zakupów przy udziale kadry na budowie

  • Analiza techniczna dokumentacji pod względem poprawności i kosztów

  • Wsparcie techniczne działu sprzedaży w tym zatwierdzanie wybranych materiałów

  • Oraz inne czynności mające na celu usprawnienia realizacji projektu

Nasze wymagania

  • Praktyczna znajomość MS Office, MS Project, AutoCad

  • Samodzielność, odpowiedzialność oraz efektywność w działaniu

  • Umiejętności interpersonalne i organizacyjne

  • Ambicja i gotowość do podejmowania wyzwań, chęć do nauki i rozwoju

  • Prawo jazdy kat. B

  • Gotowość do wyjazdów służbowych na terenie kraju - w zależności od inwestycji (zagwarantowany dojazd i zakwaterowanie)

  • Min 3 lata doświadczenia na budowie po uzyskaniu uprawnień budowlanych przy realizacji obiektów infrastrukturalnych, użyteczności publicznej, przemysłowych lub energetycznych

  • Wykształcenie wyższe Elektrotechnika

  • Uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi w zakresie IE-b/o

  • Znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • Atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę, lub B2B.

  • Możliwość zdobycia unikalnego doświadczenia zawodowego na dużych prestiżowych projektach infrastrukturalnych w kraju i na świecie.

  • Szkolenie wstępne i wdrożenie w zakresie objęcia obowiązków zawodowych.

  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji w sektorze energetyki przemysłowej.

  • Miłą atmosferę pracy w stale rozwijającym się międzynarodowym przedsiębiorstwie.

  • Możliwość poznania najnowszych technologii w obiektach przemysłowych.

  • Niezbędne narzędzia pracy.

O nas

CSI Europe Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie powstała jako europejska centrala świadcząca usługi CSI.

Kierując się naszym motto "Zmieniamy energię w synergię", zapewniamy kompleksową realizację projektów w zakresie robót zarówno sanitarnych, jak i elektrycznych.

Ceniąc długotrwałe relacje biznesowe, budujemy zaufanie naszych klientów.

20-letnie doświadczenie w projektach infrastrukturalnych na międzynarodowym i polskim rynku budowlanym pozwala nam świadczyć usługi w zakresie instalacji sanitarnych i elektrycznych (M&E) na etapie przetargu, projektowania, budowy i uruchomienia. Nasz wysoko wykwalifikowany personel specjalizuje się w opracowywaniu koncepcji projektów sanitarnych i elektrycznych oraz tworzeniu przedmiarów robót do przetargów w dużych projektach.

Świadczymy usługi weryfikacji Projektów Budowlanych pod kątem optymalnych rozwiązań technicznych i spełnienia wymagań specyfikacji oraz właściwych przepisów.

Świadczymy również usługi projektowe, wykonywane przez wykwalifikowanych inżynierów BIM na etapie realizacji.

Oferujemy wykonawstwo robót sanitarnych i elektrycznych, w szczególności w projektach infrastrukturalnych oraz projektach istotnych dla bezpieczeństwa państwa.

Specjalizujemy się w budowach dróg i tuneli drogowych, tuneli i stacji metra, hangarów lotniczych oraz obiektów budownictwa ogólnego, takich jak porty lotnicze, szpitale, hotele i biurowce.

CSI Europe pomyślnie przeszła certyfikację AQAP 2110: 2016 - NATO Quality Assurance oraz ISO 9001: 2015 i ISO 14001: 2015.