Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Techniczny

Dobry Hotel

  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna

Dobry Hotel

Falista 7

Grabówek

Gdynia

Twój zakres obowiązków

  • planowanie funkcjonowania i rozwoju infrastruktury technicznej dla grupy Dobry Hotel

  • wyznaczanie kierunków rozwoju technicznego w sposób efektywny w wymiarze ekonomicznym i logistycznym

  • nadzorowanie i koordynowanie procesów związanych z techniczną stroną działalności firmy

  • uczestniczenie w opracowaniu budżetu organizacji w części dotyczącej wyposażenia technicznego

  • nawiązywanie i utrzymywanie współpracy z firmami zewnętrznymi wspierającymi działy techniczne

  • sprawowanie nadzoru nad dokumentacją i infrastrukturą techniczną oraz zarządzanie parkiem maszynowym

  • planowanie i pełnienie nadzoru nad bieżącymi naprawami, przeglądami i konserwacją urządzeń

  • nadzorowanie realizacji inwestycji i remontów

  • opracowywanie procedur kryzysowych w celu zapobiegania przerwom w pracy działu produkcji

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne

  • doświadczenie na podobnym stanowisku min 5 lat

  • znajomość standardów optymalizacji procesów

  • umiejętność ustalania priorytetów i zarządzania nimi

  • kreatywność i nastawienie na poszukiwanie nowych możliwości biznesowych

  • dodatkowym atutem będą uprawnienia do wykonywania przeglądów

To oferujemy

  • pracę w silnie rozwijającej się grupie hotelowej o ugruntowanej pozycji na rynku

  • forma zatrudnienia do wyboru UOP lub B2B

  • niezbędne narzędzia pracy

  • bogaty pakiet socjalny (ubezpieczenie na życie, karta multisport, prywatna opieka medyczna)

  • zniżki na usługi hotelowe oraz gastronomiczne w ramach Grupy Dobry Hotel

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • kawa / herbata

  • premie jubileuszowe

Dobry Hotel

Grupa Dobry Hotel

Jesteśmy polską siecią hoteli obecną na rynku od 18 lat.

Zarządzamy 17 obiektami hotelowymi oraz 3 restauracjami i stale rośniemy!

Dołącz do naszego zespołu i buduj z nami te niezwykłe miejsca!

Do Centralnego biura w Gdyni poszukujemy kandydata na stanowisko:

Przewiń do profilu firmy