Ta oferta pracy jest nieaktualna od 60 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik Techniczny Hotelu Hilton

  • Świnoujście, zachodniopomorskie pokaż mapę
  • Kierownik
  • 22.02.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Zdrojowa Invest & Hotels to dynamicznie rozwijający się holding dewelopersko hotelarski prowadzący swoją działalność w najpiękniejszych kurortach w Polsce.

    Obecnie do nowo powstającego hotelu Hilton***** w Świnoujściu poszukujemy kandydatów na stanowisko:
    Miejsce pracy: Świnoujście

    Obowiązki:

    • Nadzór techniczny oraz zapewnienie sprawnego funkcjonowania infrastruktury technicznej obiektu hotelowego wraz z zapleczem, głównie odpowiedzialność za utrzymanie ciągłości pracy instalacji HVAC, sanitarnych i technologicznych
    • Odpowiedzialność za utrzymanie ciągłości pracy urządzeń i elementów wyposażenia związanego z bezusterkowym działaniem Hotelu
    • Kompleksowy nadzór oraz aktywne uczestnictwo w pracach związanych z inwestycjami (otwieranie nowych punktów), modernizacjami i remontami punktów już funkcjonujących oraz bieżącymi potrzebami
    • Ścisła współpraca z wewnętrznym Działem Operacyjnym oraz Serwisem
    • Zarządzanie częściami zamiennymi i optymalizacja tego procesu
    • Prowadzenie dokumentacji związanej z obsługą budynków i lokali oraz ścisła współpraca z wynajmującymi
    • Przygotowywanie dokumentów oraz występowanie do właściwych urzędów w celu uzyskania niezbędnych pozwoleń
    • Odbiory techniczne zakończonych prac i inwestycji
    • Prowadzenie projektów remontowych/inwestycyjnych
    • Udział w podejmowaniu decyzji o strategicznym znaczeniu (np. proponowanie nowych rozwiązań technologicznych, wdrażanie kluczowych usprawnień)
    • Proponowanie rozwiązań technicznych i organizacyjnych w celu obniżenia kosztów,
    • Zabezpieczanie opieki technicznej w czasie wieczornych i nocnych imprez,
    • Planowanie, nadzór oraz koordynowanie pracy podległych pracowników zgodnie z regulacjami wewnętrznymi oraz przepisami BHP
    • Prowadzenie ewidencji i rozliczeń – w tym ewidencja czasu pracy oraz układanie grafików dla podległych pracowników

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe techniczne
    • roczne doświadczenie w pracy w dziale technicznym w obiektach hotelowych lub budynkach biurowych, preferowane w obszarze elektryki lub HVAC
    • Praktyczna znajomość zasad mechaniki, hydrauliki i elektryki
    • Znajomość przepisów prawa budowlanego
    • Dobra znajomość obsługi komputera: pakiet MS Office
    • Mile widziana znajomość kosztorysowania oraz doświadczenie w tworzeniu dokumentacji technicznej
    • Komunikatywność i skrupulatność w wykonywanej pracy
    • Umiejętność analitycznego myślenia
    • Bardzo dobra organizacja pracy własnej i zespołu
    • Umiejętność delegowania zadań i egzekwowania ich realizacji
    • Nastawienie na osiąganie celów
    • Umiejętność pracy pod presją czasu
    • Gotowość do pracy w elastycznym grafiku pracy
    • uprawnienia budowlane w zakresie instalacji elektrycznych będą znaczącym, dodatkowym atutem

    Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
    • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet świadczeń dodatkowych
    • Interesującą pracę pełną ciekawych zadań oraz wyzwań
    • Możliwość implementowania nowych pomysłów oraz rozwiązań usprawniających pracę Działu
    • Duży stopień samodzielności i odpowiedzialności
    • Możliwość rozwoju i poszerzania swoich umiejętności
    • Pakiet zniżek na nasze usługi w hotelach sieci Zdrojowa

    Osoby zainteresowane stanowiskiem prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku Aplikuj Teraz.