Oferta pracy

Kierownik Techniczny

L'Oréal

L'Oréal

Warszawska 21

Helenówek

Kanie (pow. pruszkowski)

Twój zakres obowiązków

  • zapewnienie dobrego stanu technicznego i dbanie o rozwój parku maszynowego konfekcjonowania

  • sprawowanie nadzóru nad konserwacją linii konfekcjonowania

  • zarządzanie pracą dwudziestoosobowego zespołu

  • udział w polepszaniu rentowności linii konfekcjonowania, inwestycjach, projektach optymalizacyjnych

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne

  • kilkuletnie doświadczenie w branży produkcyjnej

  • uprawnienia SEP w zakresie dozoru i instalacji

  • znajomość języka angielskiego (min. B2)

  • wysokie umiejętności interpersonalne i komunikacyjne

  • doskonała organizacja pracy własnej i podległych pracowników

  • umiejętność pracy w dynamicznie zmieniającym się środowisku

  • pasja i zaangażowanie

To oferujemy

  • umowę o pracę i konkurencyjne wynagrodzenie

  • szeroki pakiet szkoleń (w tym szkolenia zagraniczne)

  • pakiet benefitów: karta multisport, prywatna opieka zdrowotna, Pracowniczy Program Emerytalny, ubezpieczenie na życie,

  • dofinansowanie do posiłków, zniżkę na kosmetyki całej Grupy L’Oréal dostępne na rynku polskim i wiele innych

  • dojazd do fabryki

  • ciekawe i ambitne zadania

  • możliwość rozwoju w strukturach Grupy L’Oréal

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • program emerytalny

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • dofinansowanie wypoczynku

  • wyprawka dla dziecka

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • Employee Assistance Program

L'Oréal

L'Oréal Warsaw Plant to jedyna w Polsce fabryka należąca do światowego lidera branży kosmetycznej – Grupy L'Oréal.

Nasz międzynarodowy sukces oparty jest, nie tylko na najnowszych technologiach i nowoczesnym parku maszynowym, ale przede wszystkim na zgranym zespole.

Zatrudniamy ponad 400 osób, które swoją pasją i optymizmem sprawiają, że atmosfera w fabryce jest wyjątkowa.

Wierzymy, że nasz sekret tkwi właśnie w ludziach, dlatego stawiamy na ich rozwój, podnosimy kwalifikacje i pomagamy w podejmowaniu kolejnych wyzwań zawodowych.

Bezpieczeństwo to nasza wspólna odpowiedzialność, dlatego dokładamy wszelkich starań aby środowisko pracy było dla wszystkich bezpieczne i przyjazne poprzez inwestycje w projekty ergonomiczne i BHP.

Przewiń do profilu firmy